Станіслав Горуна – переможець французького етапу прем’єр ліги з карате

17 січня 11:25
Переглядів: 259
Станіслав Горуна

11-12 січня у Парижі (Франція) відбувався перший етап прем’єр ліги зі спортивного карате (К1 Premier League – Paris Open 2014). В змагання, які входять до десятки найпрестижніших в календарі всесвітньої федерації карате (WKF), взяли участь перші номери національних збірних з понад 30 країн світу. 

 горуна

У ваговій категорії - 75 кг національні кольори захищав представник Львівської області, вихованець клубу професійних видів одноборств «Юніон», майстер спорту України Горуна Станіслав, який у фінальній сутичці переміг представника збірної Єгипту - Мухамеда Ахмеда, з безапеляційним рахунком 8-0. На шляху до нагороди найвищого ґатунку візаві Станіслава були, 3 спортсмени з Франції, спортсмен з Латвії, спортсмен з Македонії та спортсмен з Єгипту у фіналі.

Завдяки такому вдалому виступу представника Львівської школи карате, збірна України посіла ІІІ місце в загальнокомандному заліку

Вітаємо спортсмена та його наставника, тренера національної збірної Антона Нікуліна з успішним початком змагального сезону, бажаємо подальших перемог на татамі та в особистому житті !!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: