Старший тренер юніорської команди "Карпат" Андрій Тлумак поділився враженнями від сьогоднішнього матчу

25 жовтня 22:30
Переглядів: 169
тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак поділився враженнями від сьогоднішнього матчу у рамках 13-го туру першості України сезону-2015/2016, в якому його підопічні на своєму полі у Раві-Руській обіграли (6:0) однолітків запорізького «Металурга».

«Хочу привітати хлопців з цією перемогою. Ми відчували ті самі емоції, але негативні, коли програвали з таким самим рахунком. Тому скажу так, що за одну гру ми «відмазалися». Але хочу сказати, що гра для нас була важкою, бо було дуже важке поле. Воно слизьке і сильно нагружає м’язи ніг. Думаю, що треба буде дати не один, а два вихідні, бо навантаження через в’язке поле хлопці отримали дуже серйозне. Хоча рахунок і великий, але команда втомилася. Адже гравці повністю виконали установку на гру. Ми домовлялися, що будемо грати першим номером. Ви самі бачили, що ми намагалися усю гру накривати суперника, навіть на його половині поля. Добре, що витримали високий темп упродовж усього матчу. Ні до кого претензій в мене немає. Звичайно, в наших діях були певні помилки, головним чином технічного характеру. Але усі вони пов’язані в першу чергу з якістю поля. Однак ми до подібних полів зараз повинні бути готові. Адже на дворі осень, а значить ми йдемо до того, що з кожним туром газон буде погіршуватися, ставати все важчим.

Ще одне, про що я хочу сказати, це подякувати хлопцям, що вони переглянули своє ставлення до футболу загалом, конкретно до тренувального процесу та до матчів і ми сьогодні стали зовсім іншою командою, ніж це було, коли ми починали сезон. В трьох останніх матчах ми починаємо нагадувати ту команду, яка у нас була в минулому сезоні, коли ми реально боролися за високі місця. І коли хлопці й надалі так відноситимуться до футболу, якщо так само працюватимуть на тренуваннях, то ми ще до закінчення першої частини сезону (цієї осені нам залишилося зіграти ще п’ять турів) і на весні зуміємо піднятися догори в турнірній таблиці й будемо вести боротьбу за верхні місця в турнірній таблиці», – підсумував Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: