Стартував чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5

16 лютого 17:27
Переглядів: 132
Регбі

З 2 лютого до 7 квітня проходитиме шостий чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5, у якому беруть участь шкільні команди міста.

У цьому навчальному році це вже другий турнір – у грудні відбулися ігри у рамках міської спартакіади шкіл міста.

У цьогорічному чемпіонаті, організованому Федерацією регбі Івано-Франківсько області і підтриманому Департаментом освіти і науки Івано-Франківської міської ради, беруть участь 16 шкільних команд, що є найбільшим показником за весь час проведення аналогічних змагань.

Як зазначає голова обласної федерації Михайло Ярема, позитивно, що до гри долучається все більше школярів. У звітному чемпіонаті дебютували команди ЗШ №1, ЗШ №3, ЗШ №5, ЗШ №22, гімназії №3, ЗШ №16. Цьогоріч змагання проходять у двох вікових групах, що розігрують чемпіонат міста та Кубок Федерації регбі Івано-Франківської області.

Після перших зіграних турів підтвердили свій рівень постійні учасники змагань команди ЗШ №25, ЗШ №19, ЗШ №2, а також ЗШ №6, які отримали по дві перемоги у двох іграх. Втім, змагання тільки почалися і кожна з команд здатна на сюрпризи.

Кращі команди чемпіонату Івано-Франківська з регбі-5 візьмуть участь у чемпіонаті України з регбі-5, який запланований на травень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: