Стартував Чемпіонат Тисменицького району з волейболу

14 січня 14:30
Переглядів: 310
волейбол

В грудні минулого року розпочали свій чемпіонат і районні федерації волейболу області. Одними з перших вийшли на старт волейбольні клуби Тисменицького району.

В сезоні 2013-2014 років бере участь 10 команд, які представляють селищні ради Тисменицького району, а також додалась команда з обласного центру.

За регламентом ігри проходитимуть в одне коло, по три команди в трьох місцях в одному турі, одна команда відпочиває. За підсумками проведеного чемпіонату визначають кращих гравців в номінаціях «старший за віком» та «молодший за віком». Підрахунок очок такий же самий, як і в Чемпіонаті області сезону 2013-2014 років. Також в середині лютого проводиться районний Кубок пам’яті Воїнам Афганцям Тисменицького району. По завершенню самого чемпіонату розігрується Супер Кубок району, в якому зустрічається чемпіон та минулорічний володар Кубка турніру присвяченого пам’яті Воїнам Афганцям Тисменицького району. А вже після завершення матчу за Супер Кубок організовується волейбольне свято. Представники команд формують три команди (вибирають по вісім кращих гравців за підсумками сезону – прим. автора) і розігрують між собою головний приз волейбольного свята.

Перший тур відбувся 22 грудня, другий тур відбудеться 12 січня, третій – 02 лютого 2014. Склад команд учасниць Чемпіонату Тисменицького району: «Колос» с. Марківці, «Колос» с. Старі Кривотули, «Беркут» с. Березівка, «Титан» с. Слобідка, «Торнадо» с. Слобідка, «Ніка» м. Тисмениця, «Бистриця-Яровід» с. Старий Лисець, «Підгір’я» Липівка, «Просвіта»с. Милування та команда з обласного центру «Станіславів».

Результати матчів І туру:

«Підгір’я» с. Липівка – «Ніка» м. Тисмениця 3-0

«Ніка» м. Тисмениця - «Титан» с. Слобідка 3-1

«Титан» с. Слобідка – «Підгір’я» с. Липівка 0-3

«Колос» с. Марківці - «Торнадо» с. Слобідка 3-0

«Колос» с. Марківці - «Колос» с. Старі Кривотули 3-1

«Торнадо» с. Слобідка - «Колос» с. Старі Кривотули 0-3

«Просвіта» с. Милування - «Бистриця-Яровід» с. Старий Лисець 0-3

«Беркут» с. Березівка - «Просвіта» с. Милування 3-1

«Бистриця-Яровід» с. Старий Лисець - «Беркут» с. Березівка 3-2

Прес-служба ІФОФВ надалі буде інформувати Вас про хід чемпіонатів районів, які проходять на Прикарпатті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: