Стартує онлайн продаж квитків на матч "Карпати" – "Динамо"

29 лютого 17:00
Переглядів: 175
фальшиві квитки Євро-2012

Від сьогодні стартує онлайн продаж квитків на домашні матчі львівських «Карпат» у 18-му та 19-му турах Ліги Парі-Матч проти київського «Динамо» та дніпропетровського «Дніпра», що відбудуться у п’ятницю, 11-го березня, о 20:00 та у неділю, 20-го березня, о 17:00. 

Придбати квитки можна на сайті стадіону «Арена Львів», а потрапити туди є можливість із офіційного сайту «Карпат». Для цього потрібно «клікнути» на спеціальний банер. Увага! Для купівлі квитка онлайн необхідна реєстрація на сайті «Арени Львів». 

Після оформлення усіх процедур, власник електронного квитка повинен його роздрукувати. Звертаємо увагу на те, що кожен роздрукований квиток має спеціальний код, для одноразового зчитування сканером на вході до стадіону. Повторно скористатися роздрукованим квитком буде не можливо. Так само звертаємо увагу на те, що право входу на стадіон матиме лише перший власник квитка, тому радимо не робити ксерокопії. 

Також нагадуємо, що у середу, 2-го березня, о 10:00 стартує продаж квитків у касах стадіону «Арена Львів» та у центральному магазині-музеї «Фанат» на вулиці Вороного, 3.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: