Стартуємо, з добрими намірами! Анонс: Україна - Німеччина

12 червня 11:36
Переглядів: 516
Євро-2016

Ось і прийшла черга українців показати себе на французькій землі під час континентального футбольного свята. До речі, це - XV чемпіонат Європи. Тож, ювілейний! Одні віддають перевагу «вічним» чемпіонам, але не бракує й таких, хто свято надіється на успіх «його» синьо-жовтої дружини. Сьогодні, 12 червня, під час Євро-2016 у групі «С» в 1-му турі на смарагдовий газон лільського стадіону «П’єр Моруа» вийдуть одинадцятки України і Німеччини.

Головний арбітр: Мартін Аткінсон з Англії о 22:00, за київським часом, сповістить про початок цього захоплюючого поєдинку.

Принагідно, уся суддівська рать з Британії, «дозволятиме» українцям гостро атакувати і так само оборонятися. Фолів не бракуватиме, але у рамках правил. Щоб там не казати, але британці чудово розуміються на штуці копаного м’яча.

Українська команда пробилась на чемпіонат Європи з великими потугами, але із проставленим завданням впорались. Тим самим довели, що у футболі нічого страшного і неможливого немає.

Чи наші майстри бояться іменитого суперника? Ні, бо хлопці Льова зліплені з такого ж тіста, але поважають – точно! Це ж відноситься і до німців, які не хочуть на першому кроці спіткнутись. Принагідно, що попередні 5 матчів суперники 3 матчі завершили без виявлення переможця.

Та, якби не завершився перший матч на українців ще очікуватимуть північно-ірландці та наші добрі сусіди - поляки. Сьогоднішній футбол це не тільки фізична готовність чи майстерність. Це ще великий психологічний тиск і відповідальність гравців перед тренерами і …вболівальниками. Однак авторитету і вміння розмовляти з підопічними у Михайла Фоменка не бракує. Я переконаний , що наш тренер знайде для кожного потрібне слово і гравці доведуть, що вони можуть на рівні змагатися з таким іменитим суперником. Так, у німців більше трофеїв, аніж в України стартів на міжнародній арені. Але, нічого тим перейматись.

Наразі стурбованим залишається Йоахіма Льова. Має проблеми з травмованими футболістами Матс Хуммельс, Джонатан Та і Бастіан Швайнштайґер продовжують більше спілкуватися з медиками, як з м’ячами. Решта готова до протистояння з українцями. На щастя, в нашій команді таких клопотів немає. І кожен із викликаних футболістів готовий гідно представити Україну перед німцями. Цікаво, яку роль відіграє в нашій команді молодий талант із Житомирщини Олександр Зінченко. Залишається загадкою і виклик до штабу національної команди України Євгена Селезньова. Невже цей спортсмен, який за …протекцією партнерів поїхав до Франції, принесе Україні щастя? Нам, вболівальникам, все ж залишається вірити у щасливий кінець французької казки.

І найважливіше повідомлення, яке я отримав від синоптиків. Вони заповідають на неділю …бурю і шторм біля воріт німецької команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: