Старти легкоатлетів

04 травня 14:31
Переглядів: 201
легка атлетика

Якщо перші в цьому році змагання з легкоатлетичного кросу Тернопільський «Інваспорт» уже встиг провести, то дебютні в сезоні старти з традиційного триборства наприкінці минулого тижня відбулися на Тернопільському міському стадіоні. Причому, відразу два. Разом із учасниками чемпіонату області, змагалися також претенденти на перемогу в другому етапі Всеукраїнської спартакіади дітей з особливими потребами «Повір у себе».

Після забігів на 100 і 400 чи 800 метрів та завершення суперечки в стрибках у довжину з’ясувалося, що цьогорічними чемпіонами області в своїх нозологіях стали учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Сергій Волохатий, студентка національного технічного університету Валентина Давида, учень ВПУ №4 Микола Хрупалик, учениця Заліщицького обласного навчально-реабілітаційного центру Ольга Навізівська, Дмитро Мурза з Теребовлянської спецшколи-інтернату для слабозорих дітей, тернополянки Тетяна Шалапа та Ольга Зазуляк і Степан Вертепний із Теребовлянської спецшколи-інтернату глухих дітей.

А змагання дітей, які продемонстрували своє вміння в бігові на 60 метрів, метанні тенісного м’ячика і стрибках у довжину з місця, кращими стали Назар Касіян і Марія П’ятничко з Теребовлянської спецшколи-інтернату слабозорих дітей, Анастасія Денисенко і Мар’ян Репета з Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру, Вадим Балабан із Теребовлянської спецшколи-інтернату глухих дітей і Діана Муравська з Тернопільської ЗОШ №10, Богдан Савчин із Заліщицького обласного навчально-реабілітаційного центру та Ірина Душка з Тернопільської спецшколи-інтернату.

Микола ХРУПАЛИК.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: