Статистика "Карпат" в матчі 19 туру проти "Ворскли"

14 квітня 17:19
Переглядів: 105
Карпати Ворскла. Рік за роком

Львівські «Карпати» у матчі проти «Ворскли» не забивали і не пропускали. Хоча, якщо в обороні усе було більш-менш тихо та спокійно, то з атакою просто не пощастило. Штанга Кожанова, супермомент Шведа, сейв захисника «Ворскли» після потужного удару Пластуна – це далеко не весь перелік гольових епізодів біля воріт гостей. Компанія InStat Football порахувала абсолютно все, що відбувалося на полі у Львові та стадіонах інших міст України.

Підопічні Ігоря Йовічевіча опинилися серед команд, які найбільше тримали м’яча у 19-у турі. Загалом вони контролювали круглого трохи більше 27-и хвилин, а це на хвилину більше ніж полтавчани, які розташувалися слідом за «левами». Однак за кількістю проведених атак «зелено-білі» трохи поступилися гостям – 85 проти 94. Найчастіше карпатівці атакували позиційно (59), а також лівим флангом (29). 10 разів «зелено-білі» пробивали по воротах, тричі влучали у рамку, ще раз «Ворсклу» врятувала штанга. Також карпатівці виконали 10 гострих передач, шість з яких були точними.

Відповідно до загального показника єдиноборств, «Карпати» отримали кращий відсоток за свого суперника – 53 проти 47. Куди кращі результати львів’яни показали у повітряній боротьбі, у них один з найкращих показників серед всіх команд (вищий лише у донецького «Металурга»).

Доволі непогано карпатівці грали індивідуально, у плані обіграшів. Так, загалом «леви» 40 разів намагалися обіграти свого суперника і 23 рази їм це вдавалося. Велика заслуга в цьому 18-річного опорника Дмитра КЛЬОЦА, який отримав 100-відсотковий показник обіграшів. У цьому турі лише у Тайсона з «Шахтаря» вдалими були всі обіграші, але бразилець виконав їх на два більше, аніж Кльоц. Інший карпатівський опорник Амбросій ЧАЧУА був корисним не лише під час руйнування атак суперника. В його активі 100-відсоткова точність у плані загострюючих та гострих передач. Ідентичний показник, наприклад, у Мораєса з донецького «Металурга».

Чудову гру проти «Ворскли» провів Ігор ПЛАСТУН, на якого абсолютно не вплинула доволі тривала пауза. Капітан команди знову був королем повітря і виграв 13 з 15 верхових єдиноборств. До слова, у цьому матчі прекрасно зіграв в повітрі і Денис МІРОШНІЧЕНКО – у його активі 9 виграних дуелей з 10-и.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: