Статистика виступів тернопільської "Ниви" у першій частині чемпіонату з футболу

03 грудня 21:00
Переглядів: 109
Нива

Після завершення першої частини чемпіонату в Першій лізі, офіційний сайт ФК "Нива" пропонує ознайомитися з його статистичними результатами.

Персональні результати гравців підраховані у таблиці по наступним показникам – скільки разів виходив в стартовому складі, виходив на заміну з лавки запасних, залишав поле, скільки отримав жовтих карток, скільки отримав червоних карток, голів забив (автоголи) і в тому числі голи з пенальті (не реалізований). Для воротарів в колонках з голами і пенальті вказуються пропущені м'ячі.

1

У першій частині чемпіонату ФК "Нива" провів 18 матчів (один з матчів не відбувся через невиїзд "Ниви" у Харків. Команді зарахована поразка 3:0) з яких 9 вдома та 9 на виїзді. Вдома команда здобула 1 перемогу, 2 нічиїх та 6 поразок. Аналогічні показники у виїзних матчах — 1 перемога, 2 нічиїх та 6 поразок. Різниця забитих та пропущених голів — 10/26 (вдома 3/10, на виїзді 7/16).

У перших 7-ми турах головним тренером "Ниви" був Роман Толочко, якого на цьому посту змінив Петро Бадло.

У 17-ти матчах першого кола у формі "Ниви" на поле виходили 19 гравців. В основному складі на поле виходили 18 гравців. Найбільше матчів за "Ниву" у першому колі провів один футболіст — Роман Гудак, який прийняв участь у 17-ти поєдинках. На один матч менше провели Роман Бочкур, Ігор Озарків та Андрій Фаюк. Найчастіше з лави запасних на поле виходили два футболісти — Андрій Фаюк та Роман Кухарський (по 8 разів). Найбільше разів міняли чотирьох гравців — Віталія Бадло, Данила Жицького, Ярослава Захаревича та Ростислава Волошиновича (по 5). Зворотня заміна відбулася двічі разу. У домашній грі проти "Сум" Роман Кухарський вийшов на поле з лави, але згодом був замінений. Так само відбулося із Ярославом Захаревичем у домашній грі з "Авангардом".

По ходу першої частини чемпіонату "Ниву" покинули троє гравців: півзахисники Олег Керчу та Ярослав Захаревич, а також оборонець Тарас Петрівський.

У 17-ти матчах футболісти "Ниви" отримали 42 жовтих картки. Найбільше жовтих карток отримав Іван Мучак (7). Обійшлися без попереджень лише 4 футболісти. Пряму червону картку не отримав жоден гравець. Дві жовті та, відповідно, червону отримували Озарків (гра проти ФК "Тернопіль"), Портянко ("Миколаїв") та Фаюк ("Авангард").

Всього у першому колі "Нива" забила 10 голів, пропустила — 26. Найбільше забив Ростислав Волошинович (4). Одного разу у свої ворота забив Роман Гудак (домашній матч з "Сумами"). У ворота "Ниви" було призначено 2 пенальті, з яких реалізовано обидва. "Нива" пробивала чотири пенальті, одне з яких не реалізувала.

Двічі гравець "Ниви" забив в одному матчі більше одного м'яча — це зробили Ярослав Захаревич ("Десна") та Ростислав Волошинович ("Оболонь-Бровар").

"Нива" не пропускала лише в двох матчах першого півріччя (домашня гра з "Гірником-Спорт" і домашня гра з "Десною".) Найбільше голів в одному матчі "Нива" забила у Комсомольську (3), а найбільше пропустила у домашній грі з "Сумами" (4). Три рази "Нива" зуміла відігратися: за рахунку 2:1 у виїзній грі з "Оболонню-Бровар" та у виїзних матчах з "Гірником-Спорт" і "Сумами" після рахунку 1:0.

Цікаві факти першої частини чемпіонату:

Середній вік футболістів "Ниви" — 25,4 роки. Найстаршим гравцем у заявці клубу є Данило Жицький (35 років), наймолодшим — Ігор Кохман (18 років).

Середня відвідуваність матчів "Ниви" — 1515 глядачів. "Нива" — третя команда у рейтингу найбільш відвідуваних у виїзних матчах (1869 глядачів).

"Нива" — найменш забивна команда Першої ліги. У 18-ти іграх команда забила 10 голів. Також у "Ниви" найбільше поразок — 12.

Команда за цей період змінила чотирьох капітанів. Першим капітаном був Олег Керчу, після якого капітанські пов'язки по черзі одягали Тарас Петрівський, Тарас Дурай і Віктор Яневич.

На матч 10-го туру проти харківського "Геліоса" "Нива" не змогла виїхати через фінансові труднощі.

Сім матчів поспіль "Нива" завершувала програшами з однаковим рахунком 1:0. Це унікальний випадок в українському футболі.

По ходу чемпіонату одружився голкіпер "Ниви" Микола Плетеницький.

В останніх чотирьох матчах півріччя "Нива" не програвала (1 перемога та 3 нічиїх).

У виїзній грі проти "Гірника-Спорт" Іван Мучак та Петро Бадло посперечалися між собою. Якщо Іван забиває — наставник "Ниви" виконує кілька кувирків і навпаки — якщо ні, то кувиркається футболіст. Мучак забив з пенальті і після гри Петро Бадло виконав умови суперечки безпосередньо на полі стадіону "Ювілейний".

Найдовше на виїзну гру "Нива" добиралася до Маріуполя — 27 годин в один бік.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: