Ставки на футбольні матчі незабаром стануть легальними

30 червня 07:43
Переглядів: 93
Гроші

На даний момент діяльність букмекерських контр заборонена за законом. Однак, незабаром цю ситуацію мають виправити. Як повідомила генеральний директор Всеукраїнського союзу розвитку букмекерства Ірина Сергієнко, закон повинен бути прийнятий і вступити в дію до 2016 року.

- Букмекерський бізнес і спортивна сфера щільно взаємопов'язані. Букмекера усього світу зацікавлені в якісних, яскравих, чесних спортивних змаганнях. По суті, на ньому вони і роблять свій бізнес.

Тим більше, ми всі прекрасно розуміємо, що на сьогоднішній день повноцінний розвиток спорту неможливо на одному голому ентузіазмі. Для цього потрібні серйозні фінансові вкладення. У світі існує дуже багато прикладів, де букмекери робили величезний внесок у розвиток спорту. І я думаю, що Україна не повинна бути винятком.

Наше завдання в тому, щоб легалізувати букмекерську діяльність. Діалог з владою ведеться вже близько року, і мені здається, ми знайшли оптимальне рішення цього питання. Ми впевнені, що з наступного року букмекери повернутися в Україну і почнуть свою діяльність. Адже і так країна вже втратила мільярди через заборону діяльності таких контор.

Легалізація дозволить наповнювати бюджет реальними грошима, що дуже важливо в сучасних реаліях. Цим питанням серйозно вже зайнялася Олена Макеєва - права рука Наталії Яресько (міністр фінансів України - ред.)

По ходу підготовки цього законопроекту ми вивчали досвід як країн ближнього зарубіжжя (Росії, Молдови, Білорусі), так і європейських країн (Англії, Франції, Фінляндії). Ми спробували запропонувати краще. Тепер чекаємо рішення Верховної Ради.

Також Ірина Сергієнко висловив загальну думку своїх колег з приводу договірних матчів.

- Букмекера усього світу стурбовані ситуацією навколо договірних матчів. Тому що для серйозних, великих контор - це величезна проблема. Головне для букмекера - репутація та довіра, і якщо цього не буде, то наш бізнес багато втратить. Більше того, напередодні легалізації Всеукраїнський союз розвитку букмекерства обговорив цю ситуацію, ми також паралельно готуємо проект закону у сфері спортивного права. Це робота вестиметься за підтримки букмекерів, спортивних організацій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити