Ставки на футбольні матчі незабаром стануть легальними

30 червня 07:43
Переглядів: 110
Гроші

На даний момент діяльність букмекерських контр заборонена за законом. Однак, незабаром цю ситуацію мають виправити. Як повідомила генеральний директор Всеукраїнського союзу розвитку букмекерства Ірина Сергієнко, закон повинен бути прийнятий і вступити в дію до 2016 року.

- Букмекерський бізнес і спортивна сфера щільно взаємопов'язані. Букмекера усього світу зацікавлені в якісних, яскравих, чесних спортивних змаганнях. По суті, на ньому вони і роблять свій бізнес.

Тим більше, ми всі прекрасно розуміємо, що на сьогоднішній день повноцінний розвиток спорту неможливо на одному голому ентузіазмі. Для цього потрібні серйозні фінансові вкладення. У світі існує дуже багато прикладів, де букмекери робили величезний внесок у розвиток спорту. І я думаю, що Україна не повинна бути винятком.

Наше завдання в тому, щоб легалізувати букмекерську діяльність. Діалог з владою ведеться вже близько року, і мені здається, ми знайшли оптимальне рішення цього питання. Ми впевнені, що з наступного року букмекери повернутися в Україну і почнуть свою діяльність. Адже і так країна вже втратила мільярди через заборону діяльності таких контор.

Легалізація дозволить наповнювати бюджет реальними грошима, що дуже важливо в сучасних реаліях. Цим питанням серйозно вже зайнялася Олена Макеєва - права рука Наталії Яресько (міністр фінансів України - ред.)

По ходу підготовки цього законопроекту ми вивчали досвід як країн ближнього зарубіжжя (Росії, Молдови, Білорусі), так і європейських країн (Англії, Франції, Фінляндії). Ми спробували запропонувати краще. Тепер чекаємо рішення Верховної Ради.

Також Ірина Сергієнко висловив загальну думку своїх колег з приводу договірних матчів.

- Букмекера усього світу стурбовані ситуацією навколо договірних матчів. Тому що для серйозних, великих контор - це величезна проблема. Головне для букмекера - репутація та довіра, і якщо цього не буде, то наш бізнес багато втратить. Більше того, напередодні легалізації Всеукраїнський союз розвитку букмекерства обговорив цю ситуацію, ми також паралельно готуємо проект закону у сфері спортивного права. Це робота вестиметься за підтримки букмекерів, спортивних організацій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: