Стефан Решко: "Бакалов напевно знає, як обіграти "Ниву"

26 березня 14:33
Переглядів: 110
Решко

Відомий експерт міркує про шанси учасників чвертьфіналу завоювати путівку в наступний раунд змагань. Стефан Решко, захисник «Динамо» 1970-х років.

ДЕСНА - ШАХТАР

- Навіть не сумніваюся, що за підтримки рідних трибун «Десна» зробить все, щоб домогтися успіху. Тим не менше, потрібно дивитися правді в очі - клас суперників просто непорівнянний. Навіть якщо Мірча Луческу дозволить основним гравцям відпочити, все одно перемога буде за «Шахтарем». Упевнений, після поразки від «Дніпра» донеччани зробили правильні висновки.

СЛАВУТИЧ - НИВА Т

- Ця зустріч буде дуже напруженою - обидва суперника серйозно налаштовані на битву. Невелика перевага віддаю «Славутичу» - команда грає в рідних стінах, та й Юрій Бакалов напевно знає, як обіграти «Ниву».

ТЕРНОПІЛЬ - ЧОРНОМОРЕЦЬ

- Незважаючи на те, що у «Чорноморця» є певні проблеми зі складом, команда Романа Григорчука зобов'язана обігравати суперників рівня «Тернополя». Хоча мені здається, що навряд чи перемога одеситів буде великою.

МЕТАЛІСТ - ДИНАМО

- За останніх матчів видно, що у «Динамо» поступово налагоджується гра. «Металіст» у свою чергу відчуває певні проблеми, і це може накласти свій відбиток. Втім, великим плюсом харків'ян є той факт, що вони грають у рідних стінах. Гра буде дуже важкою, а переможе та команда, яка зуміє використовувати свої гольові моменти

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: