Стефан Решко : "Матчі чемпіонату слід проводити з глядачами"

08 травня 08:17
Переглядів: 190
Решко

Колишній футболіст київського "Динамо" і полковник міліції у відставці Стефан Решко вважає, що наступні матчі чемпіонату слід провести з глядачами.

"Я вважаю, що футбол об'єднує людей, адже на трибунах вони відпочивають і відволікаються від всіх тих неприємних подій, які відбуваються в країні, і в тих містах, де зараз спокійно, потрібно проводити матчі".

"У критичних містах, тобто в таких, де є проблеми, таких як Маріуполь, Луганськ, прохання МВС про проведення матчів без глядачів, звичайно, актуальне, адже піддавати життя людей небезпеці - це останнє чого хочуть організатори матчів. У цей же час, в  Києві все спокійно, необхідності забороняти уболівальникам йти на футбол немає. А що стосується Сходу, то зрозуміло, що в Севастополі та Сімферополі сьогодні проводити матчі неможливо. Але, в цей же час, в Донецьку грати можливо, адже у "Шахтаря" серйозна організація і клуб в змозі забезпечити безпеку своїм уболівальникам".

"Думаю, що ймовірність терактів на стадіонах мала, адже клуби можуть забезпечити безпеку всіх присутніх на трибунах. Справжній уболівальник може бути незадоволений забороною на відвідування стадіону, і обстановка може загостритися ще сильніше" - Сказав Решко.

Нагадаємо, раніше МВС України звернулося до Федерації футболу України, Прем'єр-ліги та Професійну футбольну лігу з клопотанням про проведенняфутбольних матчів сезона-2013/2014 років в робочий час у будні дні та без присутності глядачів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: