Степан Клекот: "Через травму ризикую не зіграти з "Чорноморцем"

29 січня 09:09
Переглядів: 179
Степан Клекот

Один з лідерів захисту „Тернополя” Степан Клекот нараз єдиний з гравців, які через травму пропусають перший збір. І хоч початкові припущення були такими, що ушкодження несерйозне, і вже незабаром футболіст зможе приступити до підготовчих зборів, як виявилось у підсумку – все не так однозначно..

За словами головного тренера команди, перший збір ти пропутив через травму. Що за пошкодження, скільки часу на відновлення?

- Ще в кінці грудня отримав пошкодження коліна. Як виявилось пізніше – без операції не обійтися. У підсумку прооперували мене мене в Києві ще минулого четверга, 23 січня. Шви знімуть вже через кілька днів, однак відновлення форсувати не можна. Лише через тиждень мені можна буде відвідувати тренажерний зал та басейн, і доведеться протягом трьох тижнів отримати ще два уколи в коліно. Разом із тим, бігати можна буде починати лише з початку березня – 8-10 числа. Тож навіть моя участь у матчі з „Чорноморцем” під запитанням... Втім, зараз у мене є і вправи, які можна виконувати дома для швидшого відновлення. Зроблю все можливе, щоб у кубковому матчі все ж зіграти. 

Разом із тим, як провів відпустку?

- Провів у колі своєї сім’ї.. однак радість цього все ж була знівельована отриманою травмою..

Команда отримала суперника в Кубку України. Твої вроаження? За рахунок чого можна боротися з „Чорноморцем”

- Самого жеребкування я не міг бачити, адже коли воно проходило – я лежав під скальпелем у Києві. Про результати вже взнав після дзвінка колеги по команді Сергія Атласюка. Звичайно раді, що нам потрапила команда з Прем’єр ліги, і головне, що ми прийматимемо суперника дома. Особисто мені хотілося, щоби нам потрапили „Динамо” чи „Шахтар”, але сталося так, як сталося. А на рахунок другого запитання – наш козир завжди один – це шалена самовіддача. Після матчу з „Ворсклою” і згадуючи ті емоції – додаткового налаштування нам не потрібно. Сподіваємось на аншлаг на трибунах. А якщо наш матч ще транслюватимуть на всю Україну – це ще більше додасть нам сил.

Вже через кілька днів після кубкового матчу стартує весняна частина чемпіонату.. Які в цілому очікування від неї?

- Звичайно, що наша головна ціль виконати завдання на сезону – здобути путівку до першої ліги. Розуміємо, що важко буде, особливо перший весняний тур, який пропускатимуть Сергій Атласюк та Андрій Кондзьолка.. та і моя участь ще під запитанням. Бракуватиме нам також футболістів, які покинули команду. Але наша команда вже і протягом минулого року довела свою взаємозамінність. Були матчі, які пропускали цілий ряд основних гравців, і все рівно команда показувала свій звичний рівень. Тож будемо сподіватися, що проведемо хороший зимовий збір, і сил хватить на весь чемпіонат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: