Степан Мазур освоює новий автомобіль

10 липня 18:40
Переглядів: 780
раллі

Івано-франківський гонщик Степан Мазур став ньюзмейкером в автоспортивному середовищі України. Днями наш пілот тестував повнопривідний Volkswagen Polo Proto, абсолютно нову для себе техніку.

Наразі крайній раз Степан Мазур брав участь у гонці на ралі «Трембіта» восени минулого року. Перед тим у нього була доволі довга перерва через проблеми зі здоров’ям. Із 2006 року донині франківець виступав на різних еволюція Mitsubishi Lancer. І ось днями вирішив потестувати нову для себе техніку, повідомляє «Ралі в Україні».

Ще на ралі «Ворота України», спілкуючись із журналістами «Ралі в Україні», Степан зізнавався, що з великим інтересом дивиться на автомобіль Volkswagen Polo Proto, який належить Юрію Яковенку. Ця машина створена польським ательє Dytko Sport, і представляє собою гібрид VW Polo (кузов) і Mitsubishi Lancer Evo X (двигун, підвіска, трансмісія тощо).

Тести пройшли в Чернівецькій області в околицях знаменитого серед любителів автоспорту Берегомету.

За словами Мазура, наразі мова йде не про купівлю, а про оренду Volkswagen Polo Proto на кілька гонок, які залишилися в сезоні 2014 року. Гонщик однозначно заявив, що при виборі між нецікавою гонкою і тестами надасть перевагу тестам.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: