Степан Никеруй: "Нива" на даний момент вважається незаперечним лідером обласного футболу"

10 липня 08:59
Переглядів: 143
ФК "Нива" з Теребовлі

Степан Никеруй, президент і головний меценат теребовлянського футбольного клубу Нива прокоментував перемогу команди у Суперкубку області.

— Для мене як президента і людини, яка опікається футбольним клубом Нива з Теребовлі — це дуже важлива перемога, оскільки вперше за час моєї співпраці з колективом стаємо володарями такого вагомого і почесного трофею. А той факт, що цей матч за суперкубок присвячений пам’яті знаного і шанованого майстра шкіряного м’яча Івана Вишневського додає протистоянню за перемогу ще більшої вагомості. Зауважу також, що легендарний  земляк-футболіст має безпосередню дотичність як до Тернопільського, так і Теребовлянського районів. Гра відбувалася у Великих Гаях і обласна федерація  постаралася максимально організовано провести цей футбольний захід, чимало людей прийшло на стадіон і, думаю, залишилися задоволеними діями команд-суперниць на полі. Водночас, для нас ще більшою була б радість, якби ця подія відбувалася у Теребовлі, де сьогодні відзначають храмове свято і місцевий стадіон вщент заповнили б уболівальники. Але організатори вирішили таким чином і це їх право.

Дуже радий, що мої хлопці перемогли у непростому протистоянні і в черговий раз підтвердили, що не випадково Нива на даний момент вважається незаперечним лідером обласного футболу. Як би оцінив цей матч? Для нашої команди він проходив за доволі непростим сценарієм. До перерви діяли більш упевнено і переконливо. Відтак дещо розслабилися і на старті другого тайму пропустили гол, яки вніс певну інтригу в боротьбу за перемогу. Хочу сказати, що бережанська команда — гідний суперник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: