Степан Юрчишин: "Після слів Григорія Суркіса виступили сльози"

05 липня 11:40
Переглядів: 510
Юрчишин

Колишній нападник львівських «Карпат» та київського «Динамо» Степан Юрчишин поділився спогадами про важливий для нього епізод своєї тренерської кар'єри.

«Мені дорого перебування, нехай і нетривале, в тренерському штабі юніорської збірної України. Це було для мене дуже важливо, бо я кілька місяців залишався без роботи. Якось зустрів у Львові Анатолія Бузника, який очолював юніорів. Коли він дізнався, що я сиджу без діла, то запропонував стати його асистентом.

Незабаром я поїхав з ним на громадських засадах на один з етапів підготовки. Спершу все йшло нормально, але в кінці збору я вже насилу пересувався через болі в колінах - давали про себе знати старі травми. Через кілька днів мені зателефонував президент ФФУ Григорій Суркіс, сказав, що в курсі моїх проблем, знайшов кошти на операцію, а коли я відновлюсь, то вже на офіційному рівні буду допомагати Бузнику.

Після цих слів Григорія Михайловича я не зміг стримати сльози, адже операція була дорога, до того ж, доводилося рахувати кожну копійку, бо після смерті дружини я сам виховував двох дочок», - цитує Юрчишина« КОМАНДА »

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: