Степан Юрчишин працюватиме у тренерському штабі "Карпат"

09 лютого 18:45
Переглядів: 158
Default Image

Спортивний директор «Карпат», легендарний нападник «зелено-білих» Степан Юрчишин відтепер працюватиме у тренерському штабі Володимира Шарана.

«Хочеться допомогти клубу, тим паче, що Володимира Шарана я вже давно знаю. Коли відроджували «карпати», ми навіть встигли з ним разом пограти. Згодом він грав в «Карпатах», коли я був тренером «зелено-білих». Разом ми дійшли до фіналу Кубка України. Тепер будемо разом робити все можливе, щоб вивести команду на серйозний рівень. У нас немає поділу на першого чи другого помічника, ми одна команда – Шаран, Беззубяк та Васютик – усі уродженці Західної України. Походження та любов до своєї справи, свого клубу нас єднає» - зазначив Степан Федорович у коментарі Інформаційному центру.

Натомість голландський фахівець Павло Кучеров, що готував команду до поєдинків чемпіонату та Кубку України наприкінці першої частини сезону, відтепер зосередиться на роботі з дитячими та юнацькими командами ФК «Карпати». В обов’язки спеціаліста, що 20 років здобував відповідний досвід роботи у Західній Європі, входитиме вибудовування оновленої клубної піраміди з підготовки талановитих гравців для першої команди, вдосконалення навчально-тренувального процесу. Павло Володимирович координуватиме команди карпатівської СДЮШОР та Академії, команду U-19 та молодіжну команду «Карпат». «Я вдячний керівництву клубу за довіру, тренерському штабу, футболістам та усім, хто допомагав нам, за співпрацю, – прокоментував своє призначення Павло Кучеров. – Відтепер я з максимальною самовіддачею, енергією та відповідальністю виконуватиму нові функції у клубі».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: