Степану Крупею – 63!

09 лютого 20:07
Переглядів: 134
Крупей

Сьогодні, 9-го лютого, свій 63-ий день народження відзначає колишній захисник «Карпат», а нині консультант французької автомобільної компанії Степан Крупей. 

Вихованець львівського футболу Степан Крупей був кремезним, але й достатньо технічним гравцем, який частенько спричиняв паніку поблизу воріт суперника, тому свою ігрову кар'єру розпочинав у нападі та півзахисті. Втім, з часом тренери в пошуках раціонального використання перевели його на позицію захисника і саме на ній він проявив себе найкраще. 

Після завершення футбольної кар’єри Степан Крупей став провідним консультантом знаної в світі автомобільної компанії, в якій працює упродовж багатьох років. Однак при цьому Степан Миколайович не забуває і про футбол. Але його частенько можна побачити не лише на іграх «Карпат» в якості глядача, а й діючого гравця команди ветеранів «Карпат». А в складі збірної України (була сформована на основі ветеранів львівських «Карпат» і червоноградського «Шахтаря») брав участь у чемпіонаті світу з футболу серед ветеранів 1998 у місті Антіб (Франція). Він вільно володіє французькою мовою, тому на турнірі був і гравцем і перекладачем команди.

Тож ветерани «Карпат», гравці і тренери нинішнього складу команди, а також багаточисельна армія «зелено-білих» вболівальників разом з керівництвом та всім колективом ФК «Карпати» щиро вітають Степана Миколайовича з уродинами та бажають йому міцного здоров’я, родинного затишку, матеріального достатку, успіхів у роботі в автомобільній справі та нових перемог на футбольному полі в складі ветеранів «Карпат».

Многая літа, пане Степане!

ДОВІДКА

Крупей Степан Миколайович

  • Народився 9 лютого 1951 року в Бродах Львівської області. Зріст 184 см, вага 78 кг. Амплуа – захисник. Вихованець львівського футболу.
  • Кар’єра в «Карпатах»: 1971–1977 рр. Дебютував 12-го листопада 1972 року у грі проти київського «Динамо». Загалом у чемпіонатах СРСР за «Карпати» зіграв 52 матчі.
  • Окрім «Карпат» виступав за команди: 1968/69 рр. – СКА (Львів); 1978/79, 1981 рр. – «Спартак» (Івано-Франківськ); 1980 р. – «Буковина» (Чернівці).
  • Закінчив Львівський університет імені І. Франка.
  • Нині мешкає у Львові. Працює технічним консультантом автокомпанії.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: