"Стріла намірена до льоту, струна настроєна до гри". Баскетбольні вихідні "Галичини"

20 листопада 12:20
Переглядів: 553
Галичина

Друзі, українська Суперліга повертається! Львівська "Галичина" лише завтра зіграє свій перший виїзний матч сезону 2015/16. Три домашні поєдинки, котрі вже відбулись, вселяють стриманий оптимізм. Наголошуємо на слові "стриманий". На думку Вашого покірного слуги, лише завтра та в неділю буде видно, яка команда постає перед нами. Чому? Все просто: непогані суперники та статус гостей. Грати вдома - то одне, а от після виснажливої подорожі...

Представлення суперників

Так історично склалось, що в Україні щосезону все починається з чистого аркуша. Нові команди, нові склади, нові ліги - це не новина для нас. Тому доводиться знайомитись з чимось новим, зокрема з суперниками, з якими раніше грати не доводилось. "Галичина" в цей уік-енд гостюватиме в БК "Харків" та "Кремня".

П'ятниця

БК "Харків" - команда, де грають брати Кривичі. Думаю, багатьом це визначення спаде на думку в першу чергу (принаймні "старій грвардії" вболівальницького цеху). Нова команда будувалась прямісінько напередодні нового сезону, тобто у жовтні. Не є секретом, що так будувались не лише харків'яни. Тому робити з цього трагедію у новій команді не стали, а почали сезон дуже успішно - з перемоги. Уявіть собі, у гостях в БК "Хортиця" вдалось здобути різницю "+29"! 57:86 - це досить-таки сильний розгром. Лідерами стали Павло Цьопич із Ростиславом Кривичем, котрі на двох заробили 44 очки. Отакий старт. А до гри, до речі, Інтернет гомонів лише про "Хортицю"...

Друга гра проходила не так веселково. Вдома "Харків" приймав "Кремінь". Виграти вдалось лише третю чверть, але аж ніяк не гру. Подивіться самі: 54 очки - робота трьох гравців (Р. Кривича, Білокопитоваса, Бережного). Решта команди напрацювали на 21 очко. Мабуть, напрошується висновок, з командною грою наразі не все добре. Табло у тій грі зафіксувало перемогу "Кремня" з рахунком 93:75.

У третій грі "Харкову" випало грати вдома з "Одесою". Згодіться, просто подарунок долі, адже одесити зараз дуже слабкі (до цієї гри вони тричі поступились, двічі отримавши "сотню" у власне кільце). Дива, власне кажучи, не трапилось: господарі, вочевидь, відчули себе впевненіше, і здобули не стільки перемогу двох-трьох гравців, як перемогу командну - 87:62.

Четверта гра "Харкова" - проти "Галичини". Львів'яни - суперник дуже хороший. Але наскільки - відповість лише очна зустріч, адже статистика після трьох ігор дуже нечітка. Можна взяти і порівняти ефективність команд, але це буде просто марнування часу. Чому? В перших турах "леви" вже зіграли проти "Дніпра" та "Будівельника". Тобто не могли, просто кажучи, трощити слабших представників ліги. А "Харків", навпаки, не мав змоги протистояти лідерам. Ось чому сусідство у таблиці та деяка схожість у статистиці - річ непевна.

Неділя

БК "Кремінь", як і "Харків" з "Галичиною", має дві перемоги та одну поразку. Так сталось, що після цих вихідних таблиця може досить серйозно змінити вигляд. Але розібратись, як почався сезон для наших суперників - справа обов'язкова.

Стартували підопічні Ігоря Чигринова перемогою над "Одесою" - 96:80. Що цікаво, більше десяти очок заробили одразу п'ять гравців. Максим Балашов став лідером - 23 очки. Додати нічого - перемагати "Одесу" сьогодні є обов'язковою програмою.

"Дніпру" на виїзді "Кремінь" поступився дуже сильно - 61:91. Та це й не дивина, зважаючи на те, що "Дніпро" цьогоріч буде лідером у кожному протистоянні. Першу чверть гості витримали гідно (22:22), але потім прогнозовано програли всі наступні чверті. Єдиним, хто здобув поза десять очок, став Ернесто Ткачук.

В останній на сьогодні грі "Кремінь" подолав "Харків". Як ми вже згадували вище, харків'яни не змогли створити справжню командну гру. А от суперники - навпаки.

Лідерами команди з Кременчука є Максим Балашов, Юрій Лохманчук, Ернесто Ткачук та наш знайомий Олександр Берхін (реалізація триочкових - 64,3%!).

Замість підсумків

Скидається на те, що гра у п'ятницю буде легшою. Якщо міряти силу команд виключно за стартовими матчами, то "Харків" наразі - не надто сильна команда. "Галичині" варто перемагати. А от у неділю буде важче. Не лише через силу суперника, а й на фоні втоми. Навіть у разі легкої гри в п'ятницю, певна втома залишиться обов'язково.

Але, знаєте, недооцінювати суперників - річ підступна. Так можемо й втратити позитивні здобутки стартових турів. Так що чекаємо, що в наших хлопців очі горітимуть. Адже все вже готово до бою - тільки виходь і бийся!

СУПЕРЛІГА 2015/16

20.11.2015. 19:45. БК "Харків" (Харків) - "БК "Галичина" (Львів)

22.11.2015. 15:00. БК "Кремінь" (Кременчук) - "БК "Галичина" (Львів)

Подивитись пряму трансляцію матчів Ви зможете на сайті Суперліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: