Стриянин Ігор Сафіяник – лідер Кубка Європи 2016 року з автомодельного спорту

14 червня 17:00
Переглядів: 244
Сафіяник

Протягом трьох днів, з 3 по 5 червня у м. Ганновері (Німеччина) відбувся 2-й етап Кубка Європи серії "Грен-шлем" з автомодельного спорту. У цих змаганнях прийняли участь понад 40 європейських автомоделістів, які представляли збірні: Великобританії, Естонії, Німеччини, Польщі, Угорщини, Італії, Швейцарії, Швеції, Франції, Росії та України. Відрадно, що у складі збірної України у класі моделей Е-3b виступає майстер спорту міжнародного класу України, титулований стриянин Ігор Сафіяник (на фото, який до речі є капітаном нашої команди.

У розмові зі мною Ігор Миколайович відзначив, що завдяки вдалим спробам зумів стати переможцем цього етапу, випередивши німця Міка Дьорінга та француза Фанні Крашнаї. Після двох етапів наш досвідчений автомоделіст Ігор Сафіяник має у своєму активі 18 очок та є поточним лідером цьогорічного Кубка Європи. Стільки ж має у своєму активі Міка Дьорінг (Німеччина). Третє місце посідає поляк Мірослав Хорла – 10 очок. Крім Ігоря Сафіяника перемоги на другому етапі здобули ще три українські автомоделісти: клас Е-1- мсУмк Андрій Якимів (Тернопіль); клас Е-2 - змс України Володимир Смольніков; клас Е-3 WMCR – змс України Андрій Смольніков (обидва – Київ); клас Е-4 – мс України Валерій Вагін (Умань). Друге місце у класі моделей Е-3 WMCR посів тернополянин Андрій Якимів. Отож, після двох етапів українські автомоделісти посідають наступні місця:

клас Е-1 - мсУмк Андрій Якимів (Тернопіль, 18 очок) – лідер;

клас Е-2 - змс України Володимир Смольніков; (Кив 16 очок) – лідер;

клас Е-3 WMCR – змс України Андрій Смольніков (Київ, 20 очок) – лідер;

клас Е-3 WMCR - мсУмк Андрій Якимів (Тернопіль, 16 очок) – друге місце;

клас Е-4 – мс України Валерій Вагін (Умань, 10 очок) – друге місце. 

Наступний етап Кубка Європи серії "Грен-шлем" – 2016 пройде у польському місті Піла з 22 по 24 липня у рамках чемпіонату світу з автомодельного спорту, на якому виступить і національна збірна України. Далі на наших титулованих автомоделістів чекають ІV етап, який з 20 по 21 серпня пройде у  м. Базель (Швейцарія)  та V етап, який з 10 по 11 вересня відбудеться у  м. Печ (Угорщина). Ну а фінал Кубка Європи серії "Грен-шлем" 2016 року з автомодельного спорту пройде з 23 по 25 вересня у м. Стрий на кордодромі центрального міського стадіону «Сокіл».

Ігор Сафіяник висловлює слова щирої подяки: генеральному директору поліграфічної фірми «УКРПОЛ», депутату Стрийської міської ради, майстру спорту України з автомодельного спорту Сергію Ковальчуку, віце-президенту ПАТ «Концерн Галнафтогаз», майстру спорту України з автомодельного спорту Юрію Кучабському та директору ВРТП «Укргазенергосервіс» Роману Флюнту за фінансову допомогу у поїздці на ці два етапи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: