Стрийська "Скала" провела заключний матч осінньої частини сезону перемогою над "Нікополь-НПГУ"

02 листопада 11:00
Переглядів: 122
Скала

У перший день листопада стрийська «Скала» провела заключний матч осінньої частини сезону 2015/2016 років у другій лізі.

У Стрию суперником «малиново-зелених» був «Нікополь-НПГУ».

«Скала» (Стрий) – «Нікополь-НПГУ» (Нікополь) – 2:1 (0:1)

1 листопада 2015 р. 15 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 12 градусів. 1000 глядачів. Арбітр – Віктор Мамчур (Миколаїв). Асистенти арбітра –Геннадій Литвинов (Луганськ)  та Марина Стрілецька (Суми). 4-й арбітр – Олександр Кальонов (Львів). Директор матчу ФФУ: Василь Ольшанецький (Івано-Франківськ).

«Скала»: 1. Роман Герич, 15. Петро Стасюк, 3. Роман Подоляк, 5. Тарас Максимович, 18. Валерій Бондаренко, 8.  Владислав Клименко-к., 10. Віталій Рябушко,  7. Дмитро Скакун (9. Віталій Лазаренко, 90+1), 93. Назар Кміть (19. Олег Квич, 46), 99. Володимир Пришнівський, 49. Андрій Кохман (20. Роман Лівінський, 89).

Резервні гравці: 98. Денис Завгородний, 17. Едуард Мись, 22. Юрій Антонів, 25. Богдан Іванченко.

Головний тренер – Василь Малик.

«Нікополь-НПГУ»: 1. Ігор Грішин-к., 7. Михайло Лаптєв, 9. Максим Богданов, 15. Олександр Солтан, 8. Андрій Кузьмин, 6. Іван Тюря, 14. Артем Гуменюк, 20. Сергій Подригуля, 2. Борис Васютин (16. Кирило Колмогорцев, 69), 18. Сергій Донець, 4. Сергій Шкрябець.

Резервні гравці: 12. Владислав Михайленко, 11. Дмитро Ходарченко, 10. Артем Гайдаш.

Головний тренер – Сергій Жицький.

Голи: Валерій Бондаренко (72), Андрій Кохман (83) – Андрій Кохман (8-автогол).

Попередження: Андрій Кохман (38) – Сергій Шкрябець (23), Михайло Лаптєв (29), Борис Васютин (31), Максим Богданов (57).

Звітний матч закривав не лише 15-й тур, але й взагалі осінню частину сезону 2015/2016 років. Для того, щоб піти на зимову перерву на другій позиції, «Скалі» треба було неодмінно перемагати, адже «Верес» напередодні переміг вдома «Інгулець» (2:0) і, маючи 30 очк випереджав стриян, які до гри підійшли з 28-ма пунктами.

Матч проти відвертого аутсайдера залишив двояке враження. Якщо коротко, то це той випадок, коли найважливіше те, що є звитяга, адже гра забувається, а результат залишається. Писати про звітну гру водночас і легко, і важко. Легко, бо можна співати дифірамби, з якою легкістю команда Василя Малика створювала моменти з командою, яка посідала останній рядок у турнірній таблиці, маючи 5 очок, і 10 забитих голів у попередніх 14-ти турах. І справді, протягом усього матчу «малиново-зелені» створили добрий десяток лише практично стовідсоткових моментів, з яких реалізували лише два. Як не влучали з 5-ти метрів Кохман, Бондаренко, Пришнівський, Рябушко, мабуть, й вони не розуміють. Щодо Кохмана, то Андрій сам розпочав калейдоскоп невикористаних моментів, коли на 6-й хвилині, вийшовши сам-на-сам з голкіперов, влучив у воротаря. Не забив у чужі ворота, зате через хвилину – вразив свої, коли після навісної подачі зі штрафного у боротьбі із Артемом Гуменюком, зрізав круглого у власні ворота (хоча, правду кажучи, арбітри могли у протоколі зарахувати гол й на гравця нікопольської команди). І на завершення, Андрій Кохман провів найважливіший, переможний гол на 83-й хвилині, який дозволив стрийській команді зберегти другу позицію у турнірній таблиці, вслід за «Колосом», у якого наразі на 4 пункти більше. Про жовту картку Кохмана ми скромно промовчимо, мабуть нашому центрфорварду самому соромно за свої дії на 38-й хвилині.

Ось таким несподівано важким для одного з головних претендентів на підвищення у класі вийшов матч проти команди з Дніпропетровщини. У першому колі, нагадаємо, стрияни в Нікополі втратили дуже важливі два очки, коли ведучи в рахунку після дублю Рябушка, у підсумку задовольнилися лише нічиєю. Щось подібне могло бути й цього разу, якби на 87-й хвилині дальній удар Артема Гуменюка не прийняла на себе поперечина. Однак, це було б вже занадто. За весь ігровий час гості лише одного разу нанесли удар у площину воріт (автогол Кохмана не враховуватимемо) і це був власне вищезгаданий постріл Гуменюка.

Однак добре те, що добре закінчується. «Скала» хоча й з великими потугами, але перемогла. З чим ми вас усіх і вітаємо!