Стрийська "Скала" вийшла з відпустки

21 січня 17:19
Переглядів: 231
скала стрий

Після відпустки стрийська «Скала» зібралася 20 січня.

Щодо планів стрийської «Скали», яка, як відомо, за підсумками осінньої частини змагань посідає місце в нижній частині турнірної таблиці другої ліги, належно підготуватися до весняної частини змагань і поліпшити турнірні показники. Для цього вже спланований план підготовки: команда вже зібралася на своїй базі у Моршині, де упродовж кількох днів гравці пройдуть поглиблений медичний огляд і складуть спеціальні тести для визначення рівня їхньої функціональної готовності. Як розповів головний тренер «Скали» Володимир Книш, команда працюватиме в режимі дворазових занять, одне з яких буде теоретичним.

Щодо втрат, то нині в розташуванні стрийської команди вже немає захисника Павла Нагорного, півзахисника Володимира Кайдровича та нападника Романа Іванова, які отримали вільний трансфер. Усі інші футболісти наразі знаходяться в команді, звісно, якщо ні на кого не поступить серйозна пропозиція з боку інших команд. До 26-ого січня команда працюватимемо виключно з гравцями, котрі вже перебувають на контракті, тобто своїми футболістами. Після цього тренери переглядатимуть потенційних новачків.

А наразі розпочався перший втягувальний цикл підготовки, який пройде на власній тренувальній базі у селі Довгому. Про спаринги стриян наразі ще нічого невідомо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: