Стрийські "Ведмеді" переможці турніру пам’яті Станіслава Коваля з греко-римської боротьби

08 квітня 16:00
Переглядів: 160
Боротьба
Під час Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби пам’яті Станіслава Коваля, що пройшов в Березному на Рівненщині, ми познайомилися з дружньою командою зі Стрия. Боротьбу на Львівщині активно відроджують Дмитро Кашуба, Петро Коновальчук та Руслан Бабець. Руслан Бабець є президентом і тренером борцівського клубу «ВЕДМЕДІ». Сьогодні в клубі греко-римською боротьбою займається близько 60 дітей віком від 6-ти до 18-ти років. За ініціативи тренерів у Стрию проходять командні змагання серед молодших юнаків (до 10 років) - «Ліга Карпат». Нещодавно у змаганнях брали участь збірні зі Львова, Стрия,Червонограда, Болехова, Долини та Південного Бугу (Миколаївська область). Перемогла команда Володимира Рошко з Болехова (Івано-Франківська область).
 
Щорічно протягом 9-ти років у Стриї проходить Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед молодших юнаків «Кубок Довбуша». У цих змаганнях беруть участь юні борці з Молдови, Угорщини, Словаччини, Болгарії та України.
 
Переможцем турніру пам’яті С. Коваля вже в третій раз став вихованець Петра Коновальчука – Мар’ян Голубовський (42кг.) Президент Рівненької ФГРБ – Віталій Коваль, який сам тричі вигравав турнір пам’яті батька, вручив талановитому «ведмедику» грошову премію. До речі, брат Мар’яна – Юрій Голубовський, який боровся у вазі до 25 кг. серед наймолодших юнаків, також став чемпіоном.
 
Ми вітаємо тренерський колектив зі Стрия, вітаємо переможців, і бажаємо вихованцям клубу «Ведмеді» нових успіхів та перемог! 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: