Стрийській районній ДЮСШ "Старт" с. Угерсько - 25 років

12 жовтня 19:30
Переглядів: 338
Старт

Дитячо-юнацька спортивна школа "Старт" відсвяткувала свій 25-річний ювілей з дня заснування. За чверть століття понад півтора тисячі вихованців переступили поріг цієї знаною за межами Стрийщини та Львівщини спортивної школи. Дехто - став видатним спортсменом, а хтось загартовував та підтримував себе у доброму тонусі. По різному склалися долі вихованців, але роки їх навчання у спортивній школі не минули марно.

Саме з цієї нагоди, у неділю в Народному домі села Угерсько пройшли урочистості. Цього дня привітати директора ДЮСШ "Старт" Мирослава Любаса та його дружній і професійний колектив, який виховав цілу плеяду талановитих та відомих спортсменів прийшли: депутат Львівської обласної ради, адмірал Ігор Тенюх, начальник управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА, майстер спорту Юрій Майборода, відповідальний секретар Львівського відділення НОК України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Оксана Вацеба, голова Львівської обласної організації ВФСТ "Колос" Лілія Білінська, перший заступник голови Стрийської РДА Любомир Кащук, заступник голови Стрийської районної ради Василь Зубрицький, завідувач сектору молоді та спорту, депутат Стрийської районної ради Орест Курило, депутати Стрийської районної ради Євген Кухар та Мар'ян Берездецький, керівник відділу з питань культури, туризму, охорони культурної спадщини, культурних цінностей, національностей та релігій Стрийської РДА Людмила Курилишин, голова Угерської сільської ради Роман Снігур, заступник головного редактора газети "Фортуна" Михайло Олійник, директор Угерської ЗОШ Зеновій Кісіль, президент ФК "Сокіл" (Угерсько) Володимир Курилів а також депутати та члени виконкому Угерської сільської ради, вихованці спортивної школи різних років, ветерани спорту, місцеві жителі та інші. Вела це дійство Людмила Курилишин. Урочистості розпочалися з вшанування пам'яті учасників АТО, серед яких є вихованці школи. Згодом ведуча запросила до слова директора ДЮСШ "Старт" Мирослава Любаса. Мирослав Іванович відзначив, що спортивна школа була є і залишається кузнею здоров'я, рекордів та спортивних традицій, а її вихованці і по сьогодні прославляють наш край своїми спортивними здобутками та блискавичними перемогами. Найуславленіші вихованці ДЮСШ "Старт" - заслужені майстри спорту України, міжнародні гросмейстери, сестри Марія та Анна Музичуки. До речі, Марія Музичук - чемпіонка світу 2015 року серед жінок в особистому заліку, а Анна Музичук - чемпіонка світу 2014 року серед жінок з бліцу.

Ну а далі розпочалося найприємніше - нагородження. За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту а також вихованню фізично загартованого та здорового молодого покоління Юрій Майборода, Оксана Вацеба та Лілія Білінська вручили заслуженим тренерам України Наталії та Олегу Музичукам а також Мирославу Любасу почесні грамоти, похвальні листи та подарунки. А Любомир Кащук з нагоди 25-ї річниці Незалежності України та за вагомий внесок у розвиток спорту на Стрийщині вручив Олегу Музичуку, Євгену Кухару та Михайлу Гладію пам'ятні медалі.

На даний час у Стрийській районній ДЮСШ "Старт" (с. Угерсько) успішно функціонують п'ять спортивних секцій: важка атлетика, плавання, футбол, шахи та шашки. в яких займаються 174 учні. Тренерами-викладачами на даний час працюють: заслужені тренери України Олег Музичук та Наталія Музичуки, Роман Благут, Мирослав Любас, Ігор Мачоган, Зеновій Максимів, Світлана Жумік, Тетяна Теплякова, Ігор Ганяк. Хотів би зазначити, що першим директором ДЮСШ "Старт" був Юрій Михайлович Молчанов, який з 1991 по 1996 рр. керував школою. З 1997 по 1998 рр. директором школи був Олег Ярославович Музичук. З 1999 року і по сьогодні директором школи є Мирослав Іванович Любас. Серед вихованців спортивної школи є: два заслужені майстри спорту, сім майстрів спорту, близько п'ятдесять кандидатів у майстри спорту. Вихованці школи ставали призерами та чемпіонами Львівщини, України, Європи, світу, багатьох регіональних, обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірів. Гордістю ДЮСШ "Старт" та України є прославлені чемпіонки Анна та Марія Музичуки. Саме на їхні успіхи рівняються нові покоління вихованців спортивної школи.

Святковий настрій та запальні танці подарували усім присутнім артисти та танцювальні колективи нашого району. У виконанні Марії Бардин, Марти Андрусик та тріо «Оскар» прозвучали відомі народні та сучасні українські пісні. Дитячий зразковий хореографічний колектив «Лілея» та зразковий ансамбль естрадного танцю «Пролісок» виконали запальні танці. Після урочистостей відбулися показові виступи юних важкоатлетів а також турніри з шашок та шахів. А на місцевому сільському стадіоні відбувся товариський матч між ветеранами Угерська та Дашави в якому перемогу з рахунком - 5:2 святкували господарі поля.

Бажаємо колективу Стрийської районної ДЮСШ "Старт" (с. Угерсько) довгих років життя, процвітання і усіляких гараздів та стабільного в умовах економічної кризи фінансування. Ну а вихованцям спортивної школи не зупинятися на досягнутому а невпинно рухатися вперед. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: