Студент ЛДУФК Степан Пасічник: У Ліллехаммері мені усе подобається

15 лютого 09:00
Переглядів: 84
Степан Пасічник

Для всіх спортсменів участь у II зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2016 є дебютом на такому високому рівні в їх кар’єрі, але не вперше вони перебувають у самому Ліллехаммері.

Зокрема, представник стрибків з трампліну, першокурсник Львівського державного університету фізичної культури Степан Пасічник (тренер – викладач кафедри зимових видів спорту ЛДУФК Віктор Бережанський) поділився з прес-службою НОК своїми першими враженнями від ЮОІ і підготовкою до найголовніших стартів у кар’єрі.

«Я два тижні перебував у Ліллехаммері на зборах, спеціально готуючись до Юнацьких Ігор, тому трамплін мені знайомий. Також брав участь у Континентальному Кубку світу і мав старти ще в Австрії та Польщі. Лише на півтора дня заскочив додому і ось вже знову на змаганнях», – розповів  Степан Пасічник.

За словами спортсмена, у Ліллехаммері йому все дуже подобається. Поки ще не почались змагання, він тренується та активно бере участь у культурно-освітній програмі, яка запропонована всім учасникам Юнацьких Олімпійських ігор-2016.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: