Студент Львівського державного університету фізичної культури - чемпіон світу з хортингу

05 жовтня 20:01
Переглядів: 471
хортинг

Судент факультету спорту (21 група) Львівського державного університету фізичної культури Мар’ян Гуржій здобув дві золоті медалі чемпіонату світу з з хортингу, який зібрав близько 200 учасників з 11 країн. Змагання відбувалися з 24 по 27 вересня в місті Кендзежин-Козле (Республіка Польща).

Мар'ян став чемпіоном світу в особистих змаганнях, а в команді українські атлети не залишили жодних шансів суперникам. Таким чином у загальгнокомандному заліку Україна посіла перше місце, друге – Узбекистан, третє місце – Словаччина.