Студентка ЛДУФК Анастасія Мястковська – бронзовий призер Євро-2016 з карате

10 лютого 14:45
Переглядів: 57
Мястковська

У місті Лімассол (Кіпр) відбувся чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді. Ці змагання зібрали близько 1000 молодих спортсменів з 48 європейських країн.

Українська збірна у складі 31 спортсмена була представлена майже у всіх розділах програми змагань. У ваговій категорії до 55 кг виступала студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Мястковська, яка здобула бронзову нагороду.

Попри невдалий старт і поразку від майбутньої чемпіонки Європи, спортсменки з Росії з рахунком 1:4 наша спортсменка зуміла змобілізуватись і у «втішних» поєдинках впевнено дійти до «малого» фіналу. У наступних поєдинках Анастасія поборола суперниць із Словенії (5:0) і Сербії (2:0) та у напруженому поєдинку за «бронзу» перемогла спортсменку з Іспанії (5:3).

Також бронзову медаль чемпіонату Європи до національної скарбнички поклав колишній студент нашого вишу Денис Копитко. У ваговій категорії до 67 кг (18 – 20 рр.). Отримавши перемоги у перших двох колах над суперниками з Косово (1:0) та Швейцарії (3:0) українець зазнав поразки від спортсмена з Туреччини (1:6), який і став чемпіоном Європи у цій ваговій категорії. У наступному поєдинку Денис переміг представника Кіпру (7:7 за додатковими показниками) та у поєдинку за третє місце виграв у спортсмена з Угорщини (3:2).

У загальнокомандному заліку 43 чемпіонату Європи з карате українська команда із результатом – дві золоті, одна срібна та п’ять бронзових медалей посіла шосте місце, що є рекордним показником за всю історію українського карате.