Студентка ТНЕУ Анастасія Меркушина здобуває золото та срібло чемпіонату України

28 вересня 14:30
Переглядів: 91
меркушина

25 вересня в Чернігові стартував чемпіонат України з літнього біатлону. Як повідомляє Федерація біатлону України участь в змаганнях беруть найсильніші та найтитулованіші біатлоністи України, включаючи основну збірну України. В програмі змагань спринтерські гонки, гонки переслідування, змішана естафета та мас-старти серед чоловіків та жінок.

Саме в перших двох видах уже встигла успішно виступити студентка Тернопільського національного економічного університету Анастасія Меркушина. Поступившись в спринті на 7,5 км найтитулованіші біатлоністці, теж тернополянці, Олені Підгрушній, 13 секундами та допустивши 2 промахи Настя здобуває срібло. Але уже на дистанції індивідуальної гонки на час Меркушина показала кращий час 26.47,6 хв і навіть три промахи не завадили їй стати чемпіонкою України.

Ще одна студентка ТНЕУ Марія Кручова у спринті стала сьомою, а в гонці переслідування покращила свій результат на одну позицію і уступившись Анастасії Меркушиній 2-ма хвилинами була шостою.

Попереду у спортсменок ще дві дистанції, тож сподіваємось на хороший результат і в наступні дні чемпіонату.

За матеріалами: biathlon.com.ua