Студентки ЛДУФК виборюють нагороди "Універсіади України-2017" з важкої атлетики

25 травня 18:06
Переглядів: 235
важка атлетика

З 22 до 26 травня у Миколаєві відбувається ХІІІ Літня Універсіада України з важкої атлетики. Найсильніші важкоатлети нашої держави з 42 вишів представляють 18 регіонів України. На ці змагання у повному складі вирушила також збірна Львівської області та Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського.

Свій високий клас підтвердили жінки-важкоатлетки нашого університету. Вже у першому потоці змагань у ваговій категорії до 48 кг студентка 4 курсу факультету фізичної реабілітації, майстер спорту Ольга Заяць змогла вибороти срібні нагороди. Результат нашої спортсменки 129 кг у двоборстві.

Також срібні нагороди здобула студентка 4 курсу факультету фізичного виховання Софія Константинова у ваговій категорії до 75 кг. Спортсменка змогла зафіксувати 150 кг у двоборстві.

Бронзовою призеркою змагань стала досвідчений майстер спорту, студентка 3 курсу факультету спорту Діана Нагорнюк у ваговій категорії до 90 кг. Цікаво, що маса тіла нашої спортсменки була лише 77,5 кг. Наша важкоатлетка у дуже важкій боротьбі поступилася двом чемпіонкам та призеркам міжнародних змагань - Ірині Десі з Харкова та Валентині Кисіль з Чернігова. Результат нашої спортсменки 183 кг у двоборстві.

Студентка 3 курсу факультету туризму Тетяна Цяпко завершила змагання із 6-м результатом 108 кг у сумі двоборства у ваговій категорії до 53 кг.

Вітаємо наших студенток, їхніх тренерів Товстонога О. та Гентоша А. з вдалим виступом та очікуємо на цікаву боротьбі серед чоловіків!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: