Студентки Тернопільського національного економічного університету - срібні призерки з футболу

30 жовтня 18:00
Переглядів: 169
ТНЕУ

Закрити сезон Універсіади України випало одному із наймасовіших видів спорту — футболу.

Дуже символічним стало те, що вийти на поле останнього турніру спортивного студентського сезону випала можливість студенткам Тернопільського національного економічного університету. Представляти Тернопільщину та свій навчальний заклад на змаганнях ХІІ літньої Універсіади України з футболу серед дівчат вирушило дві команди ТНЕУ.

У фінальних змагання взяли участь 12 команд, які були поділені на чотири підгрупи.  За результатами ігор у підгрупах футболістки ТНЕУ-1 зайняли перше місце, що дало їм можливість вийти у півфінал. Дівчата показали хорошу гру та перемогли Львівський Державний університет фізичної культури з рахунком 1:0.

У фінальній грі тернополянки зустрілися з командою Харківської державної академії фізичної культури, гравці якої виступають у вищій лізі чемпіонату України з футболу (Житлобуд-2). Власне досвідчена команда з м. Харкова стала переможцем Універсіади з футболу. Наші дівчата вибороли срібні медалі.

Команда ТНЕУ-2 в своїй підгрупі посіла друге місце і тому не змогла просунутись дальше, але дівчата залишились у хорошому настрої та із задоволенням спостерігали і  вболівали за першу команду свого університету.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: