Студентки ТНЕУ показали хороші результати в Кубку України з важкої атлетики

10 лютого 11:45
Переглядів: 135
Хлян

В Чернігові завершився кубок України з важкої атлетики. Показали гідний результат і вихованки зі Скалата,  які в обласній школі вищої спортивної майстерності займаються під керівництвом Вікторії Шайморданової та Віктора Симіва. Студентки Тернопільського національного економічного університету Марія Хлян, Олена Салабай та Іванна Павлик успішно виступили в своїх категоріях та в підсумку в складі збірної області посіли четверте загальнокомандне місце.

Щодо особистий результатів то рівних майстру спорту України міжнародного класу Марії Хлян в категорії  до 69 кг не було. Підняті 95 кілограмів у ривку і 122 в поштовху забезпечили відрив від срібного призера за сумою двоборства в сімнадцять балів. Четвертою ж у цій ваговій категорії стала Іванна Павлик, теж студентка ТНЕУ,— 91 кілограм у ривку та 103 — в поштовху.

У ваговій категорії до 63 кілограмів Олена Салабай може похвалитися виконанням завдання наставників. На один з комплектів нагород, зважаючи на заявлені початкові ваги чотирьох суперниць, їй було важко претендувати. Зате зафіксовані 75 кілограмів у ривку і 95 — у поштовху забезпечили суму в двоборстві, яка дозволила впевнено посісти п’яте залікове місце.

Показані Марією Хлян результати дали право їй виступи в в складі збірної України на чемпіонаті Європи, який відбудеться в хорватському Спліті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: