Україна футзал

Україна – Німеччина – 4:2 (4:0)

Україна: Савенко – Коваль, Королішин, Гріцина, Клочко, Мануйленко, Дзюба, Шотурма, Литвинов.

Голи у України: Шотурма, Королішин, Дзюба, Клочко

Свій заключний матч у групі В наша збірна завершила впевненою перемогою, що дозволило команді посісти третю сходинку. У матчі проти дебютантів цього мундіалю, команди Німеччини, збірна України одразу ж заволоділа ініціативою та диктувала свої умови протягом усього матчу. Згодом перевага переросла у забитий м’яч, який підняв темп гри та надав упевненості нашій команді у діях. Буквально у наступній же атаці збірна України подвоїла свою перевагу зі стандарту, а ще за пару хвилин рахунок став уже 3:0. Ще до завершення першого тайму наша команда зняла усі питання щодо переможця зустрічі, коли у ворота Німеччини влетів і четвертий м’яч.

У другому таймі суперник зміг зробити необхідні висновки та відіграв два м’ячі, але від поразки команду Німеччини це не врятувало. Таким чином, перемагаючи в останньому груповому матчі аутсайдерів групи В із рахунком 4:2, збірна України продовжує свої виступи на ЧМ-2014, але змагатися буде вже за 9-16 місця.

18 липня о 16:30 наша команда зіграє із четвертою командою групи D, збірною Китаю, яка поки що не може похизуватися перемогами у Іспанії – у їх пасиві три поразки: від Таїланду (0:5), від Португалії (0:4) та від Грузії (0:5).