Студентська збірна України в Іспанії змагатиметься за 9-12 місця

футзал

Україна - Китай - 5:1 (3:0)

Україна: Кардаш - Рось, Шотурма, Королишин, Грицина, Литвинов, Клочко, Мануйленко, Дзюба

Голи у України: Мануйленко-2, Королишин, Грицина, Клочко

Після дня відпочинку, протягом якого футболісти студентської збірної України з футзалу змогли здійснити екскурсію в Малагу, підопічні Олександра Косенка втішний турнір за 9-15 місця чемпіонату світу відкривали матчем проти збірної Китаю - єдиною командою на Мундіалі, яка на груповому етапі не змогла забити на турнірі жодного гола. Природно, хотілося щоб не у матчі саме з нашою командою китайці відсвяткували свій перший успіх. На майданчик українці як і раніше змушені були вийти в усіченому складі - Разуванов і Сірий завершували відбування своєї триматчевої дискваліфікації. Воротар Савенко пропускав гру через дві картки. Ну, і Коваль не відновився після травми в матчі з Німеччиною, і хоча на лавці запасних перебував, але на майданчик так і в грі і не вийшов.

На диво збірна Китаю дуже бадьоро початку матчу, і на перших хвилинах двічі серйозно змусила вступити в роботу Кардаша. Однак поступово наші хлопці взяли ініціативу в свої руки, і почалася облога воріт суперника. Протрималися китайці половину тайму, після чого Мануйленко зліва з дуги вразив ближній кут воріт. Незабаром наші хлопці закрутили на половині майданчика суперника багатоходову комбінацію, яку завершив точний удар Королишин. Ну, а незадовго до кінця тайму одна з численних атак збірної України стала результативною після дальнього пострілу Мануйленко. 3:0 - на перерву команди пішли з комфортною перевагою української збірної.

Без належної концентрації почали другий тайм наші футболісти і дозволили супернику розмочити рахунок - після довгої передачі гравець збірної Китаю виявився один перед Кардашем і спокійно пробив повз воротаря. Взявши себе в руки, українці знову притисли суперника до його воріт, і в середині тайму, загнавши мало не всю четвірку китайців в штрафну, Грицина відновив перевагу нашої збірної в три м'ячі. Останній же гол у матчі записав на свій рахунок Клочко, красиво переправивши м'яч у ворота після довгої передачі з нашою половини.

5:1 - збірна України переміщується в турнір за 9-12 місця, і в суботу в 14.30 за київським часом зіграє зі збірною Словаччини, яка в п'ятницю була вільною від ігор через дискваліфікацію збірної Азербайджану.