Студенти франківського вишу представлять Україну на чемпіонаті світу з гирьового спорту

26 жовтня 18:30
Переглядів: 398
гирьовий спорт

Днями в італійському Турині стартує чемпіонат світу з гирьового спорту.

У змаганнях у складі збірної України візьмуть участь двоє студентів Івано-Франківського національного медичного університету: Олександр Шваб (вагова категорія до 65 кг) і Назар Гривул (понад 90 кг) – на фото.

“У програмі цьогорічного чемпіонату світу будуть не тільки класичні вправи гирьового спорту – поштовх і ривок, – але й так званий гирьовий марафон, – розповідає тренер спортсменів заслужений майстер спорту України Роман Михальчук. – У марафоні спортсмен впродовж півгодини працюватиме з 32-кілограмовою гирею, тобто робити замах на груди, підйом вгору та опускання донизу. При цьому гирю не можна ставити на підлогу. Ця вправа якнайповніше розкриває потенціал спортсмена”.

Обидва студенти нещодавно стали чемпіонами України з гирьового хортингу та виконали норматив майстра спорту України. Крім цього, у Назара Гривула вже є досвід закордонних міжнародних змагань. У травні цього року він зайняв друге місце на чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед студентів, який відбувся у португальському Порто.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: