Студенти ЛДУФК взяли участь в чемпіонаті України з дзюдо

29 листопада 14:00
Переглядів: 155
Дзюдо

З 18 по 20 листопада в м. Києві відбувся чемпіонат України з дзюдо серед дорослих. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з двадцяти одного регіону України. У перші два дні визначали переможців особистих змагань, а в третій – у командній першості «стінка на стінку». Не було рівних у ваговій категорії до 73 кг аспіранту ЛДУФК, МСМК Дреботу Сергію, який став шестиразовим чемпіоном України.

Бронзовим призером у командній першості стала і третьокурсниця (ФС) МС Денисюк Марія. За крок від медалі у ваговій категорії 52 кг зупинилася студентка 31 ФФВ Орчакова Юлія, виконавши при цьому норматив Майстра спорту України з дзюдо. Слід зазначити, що це вже четвертий Майстер спорту з дзюдо (після Горбунова О. (22 ФС), Тріфан В. (2 ФС), Максимова Н. (32 ФС)), підготовлений кафедрою АВС за 2016 рік. На п’ятому місці в особистих змаганнях завершила свій виступ Макурова Валерія 32 ФС. Костюк Руслан (2 ФС) і Костишин Костянтин (22 ФС) в особистій першості посіли місця з 12 по 38, а в командній першості посіли п’яте місце.

Отож, вітаємо спортсменів, їх особистих тренерів та кафедру атлетичних видів спорту з успішним виступом та бажаємо подальших перемог на татамі та борцівських килимах світу.