Студенти ЛДУФК здобули нагороди на чемпіонаті України з дзюдо

25 травня 16:40
Переглядів: 392
дзюдо

Після виснажливих змагань на Універсіаді України в м. Сумах (дзюдо) та в м. Харкові (самбо), студенти кафедри атлетичних видів спорту не збавляючи обертів здобули чергові нагороди на чемпіонаті України з дзюдо, який відбувся 18-21 травня у м. Дніпро. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з усіх регіонів України. Даний старт є відбірковим до чемпіонату Європи, який відбудеться 10-12 листопада в м. Подгорице (Чорногорія).

Так у ваговій категорії до 52 кг срібну нагороду виборола студентка 31 ФФВ Орчакова Юлія. У ваговій категорії до 78 кг бронзову нагороду, а разом з нею і норматив Майстра спорту України здобула студентка 32 ФС Макурова Валерія.

Спортивні травми та складна турнірна сітка не дозволили вибороти медалі Фрідріх Уляні (32 ФС), Костюку Руслану (2 ФС), Денисюк Марії (32 ФС) та Гричану Артуру (23 ФР), які у підсумку посіли місця з дев’ятого по тринадцяте і принесли свої залікові бали до загальнокомандного успіху збірної команди Львівської області, яка посіла третє місце серед жінок та сьоме серед чоловіків.

Отож вітаємо кафедру атлетичних видів спорту, спортсменів, особистих тренерів і бажаємо подальших успіхів на міжнародній арені.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: