Студенти ЛДУФК здобули першу перемогу в чемпіонаті України серед вищих навчальних закладів

22 жовтня 15:17
Переглядів: 276
Володимир Савошко

Студенти-футболісти Львівського державного університету фізичної культури (старший тренер – Олег Колобич, завідувач кафедри – Андрій Дулібський) здобули першу перемогу в чемпіонаті України серед вищих навчальних закладів, обігравши на полі львівського стадіону СКА збірну команду студентів Східноєвропейського Національного університету (м. Луцьк) з рахунком 2:1. За своїх студентів увесь матч уболівав і переживав ректор ЛДУФК, професор Євген Приступа разом із головою обласної федерації футболу Ярославом Грисьом і легендарним нападником «Карпат» Степаном Юрчишиним.

Зазначимо, що усі голи в цьому матчі були забиті зі стандартних положень. На 16-й хвилині першого тайму вміло штрафний удар розіграли студенти ЛДУФК, а їхній нападник Володимир Гладкий, котрого тренери львів’ян дозаявили напередодні гри, завершив зусилля партнерів – 1:0. Згодом він же повинен був забивати ще один гол, але на заваді м’яча стала стійка воріт суперника. Загалом, обидві команди ще до перерви відзначилися невмінням реалізовувати гольові нагоди. Та в другій половині гри підопічним Олега Колобича таки вдалося подвоїти перевагу. Це Володимир Савошко прямим ударом зі штрафного елегантно перекинув стінку і м’яч влетів у верхній кут воріт – 2:0. Здавалося, перемога від львів’ян нікуди не втече. Але іншої думки були гості з Луцька, які використали свій стандарт, після якого Юрій Шаула головою просто-таки вколотив м’яча під поперечку – 2:1. Інтрига й напруга не дозволяла ані на хвилину розслаблятися як гравцям на полі, так і уболівальникам на трибунах, бо команди почергово не використали кілька нагод для взяття воріт. Відтак, фінальний свисток зафіксував історичну перемогу команди Львівського державного університету фізичної культури.

Попереду – виїзд у Тернопіль, де підопічні Олега Колобича докладуть максимум зусиль, аби продовжити розпочату переможну серію. Завдання в команди – вихід у наступний раунд змагань, куди із шести учасників Західної групи потрапить лише два кращих колективи.

Роман ЦЮНЯК

На фото Григорія УНГУРЯНА: з м’ячем – автор переможного голу Володимир Савошко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: