Студенти Львівського державного університету фізичної культури знову підтвердили високий клас з боротьби

09 грудня 00:00
Переглядів: 184
Боротьба

Студенти й випускники Львівського державного університету фізичної культури знову підтвердили високий клас своєї підготовки. Цього разу у змаганнях за Кубок України, що відбувся у Броварах (1-4 грудня).

Розпочали боротьбу чоловіки, минулорічний випускник Іван Петрів посів 3м, поступившись за вихід у фінал представнику Херсона Арсену Едігарову, нажаль магістрант Андрій Блажейко та першокурсник Павло Білас залишились без медалей посівши сьоме та восьме місця відповідно.

В останній день змагань виступали жінки, які зуміли принести у наш актив одне перше місце, три других та два третіх місця. У вазі до 53 кг випускниця Лариса Скоблюк посіла 2 місце, перемігши за вихід у фінал в Ольги Шнайдер (вип.2014р.) та поступившись у фіналі Юлії Благіні. У «важкій» категорії до 69 кг сутички були практично рівні, так за вихід до фіналу зустрілися Людмила Тичина (51 ФФВ) та Світлана Рижикова (вип.2014 р.), котра зуміла перемогти у більш молодої Людмили лише за попередженнями, а у фінальній зустрічі Світлані не вистачило 15 с, за яких суперниця Алла Белінська взяла останні 2 бали. У найважчій ваговій категорії (75кг) до фіналу увійшли також дві випускниці нашого вишу Алла Черкасова та Оксана Ващук, де сильнішою виявилася Алла.

Нагадаємо, що Кубок України був лише одним з етапів відбору на олімпійські ліцензійні турніри, що відбудуться навесні. Відразу після змагань у наших борців та борчинь вільного стилю розпочато підготовку до Київського міжнародного турніру, де і буде остаточно сформовано команду на перший турнір за олімпійськими ліцензіями,оскільки з дванадцяти категорій наразі в нас їх є лише дві у вазі до 63 кг, здобута нашою аспіранткою Юлією Ткач та у чоловіків в 97 кг здобув Павло Олійник.