Студенти Снятинського коледжу - переможці всеукраїнського міні-футбольного турніру

01 липня 16:20
Переглядів: 197
футбол

З 23 по 25 червня 2015р. у місті Стрий Львівської області відбулися Всеукраїнські фінальні змагання з міні- футболу серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. В них прийняли участь 8 команд з різних куточків нашої держави, а саме: Стрийський коледж Львівського НАУ, Мелітопольський коледж ТДАТУ, Житомирський агротехнічний коледж, Кіровоградський технікум МСГ, Технолого- економічний коледж Білоцерківського НАУ, Рівненський державний аграрний коледж, Полтавський аграрний коледж і Снятинський коледж Подільського ДАТУ.
 
Команди-учасники були розділені на дві групи по чотири команди.  На протязі трьох днів на спортивному майданчику точилася запекла безкомпромісна боротьба між командами. У першій грі суперниками нашої команди були господарі, виграючи 3-1 в кінці наші студенти двічі пропустили і зіграли внічию 3-3. Наступним нашим суперником були минулорічні чемпіони студенти  з Житомира, де наша команда здобула перемогу з рахунком 5-2. І в останній зустрічі групового етапу нашими суперниками були студенти з Полтави, де знову ми перемогли - 5-3. У півфінальному поєдинку команда студентів Снятинського коледжу зустрічалася з командою Мелітопольського коледжу, з рахунком 4-2 перемогли наші студенти, таким чином потрапивши у фінал, де у боротьбі за золоті медалі нас чекали студенти Кіровоградського технікуму і знову перемога за нами – 4-1. 
 
КОМАНДА - СТУДЕНТІВ СНЯТИНСЬКОГО КОЛЕДЖУ ПДАТУ ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД АГРАРНИХ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ.
 
ЧЕСТЬ НАШОГО КОЛЕДЖУ ЗАХИЩАЛИ:

1.ГОЛИНСЬКИЙ ПАВЛО
2.ГАРАСИМЯ’К РУСЛАН
3.БОРГУН ОРЕСТ
4.ПЕТРИШИН ЮРІЙ
5.РОМАНЮК ВОЛОДИМИР
6.ГОВДАШ ІВАН
7.ЛАКУСТА РУСЛАН
8.КРУГЛОВ ОЛЕГ
9.КОВАЛЬ ІГОР
10.ПЕЧЕНЮК ВІТАЛІЙ
11.МАРУЦАН ІВАН

Тренер команди ІВАН АНАТІЙЧУК.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: