Суд визначив міру запобіжного заходу директору стадіону "Рух"

15 березня 22:07
Переглядів: 484
рух

В суботу, 14 березня, 2015 року, до Івано-Франківського міського суду було доставлено двох посадовців, яких обґрунтовано підозрюють у злочині передбаченому частиною 3 статті 368 ККУ (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище). До Івано-Франківського міського суду надійшло два клопотання про застосування міри запобіжного заходу, щодо двох посадовців: Слюсара І. Г., 1950 року народження - директора міського центрального стадіону «Рух» та Чупірчука Б. В., 1959 року народження - голови Фонду комунального майна територіальної громади м. Івано-Франківська.

Посадовці підозрюються у вимаганні та отримані неправомірної винагороди у розмірі 7,5 тисяч гривень та $5 тисяч американських доларів відповідно. Їх було затримано безпосередньо під час отримання неправомірної грошової винагороди 12 березня, 2015 року.

Судом було встановлено, що вищевказані обставини дійсно мали місце і двом затриманим оголошено про підозру у вчинені злочину.

Таким чином, враховуючи наявність обґрунтованої підозри у вчинені вказаними особами злочину, суд постановив застосувати щодо підозрюваних міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на період слідства, але оскільки злочин у якому вони підозрюються є ненасильницьким то обов’язковим є визначенням грошової застави. Розмір застави суд визначив максимально можливою та встановив у розмірі 97440 гривень (щодо кожного), і вона може бути внесена підозрюваними чи заставодавцями у будь-який час.

У разі внесення застави підозрювані зобов’язуватимуться:

1) прибувати до визначеної службової особи – слідчого, прокурора або суду з визначеною періодичністю;

2) не відлучатися із населеного пункту, в якому вони зареєстровані, проживають чи перебувають, без дозволу слідчого, прокурора або суду;

3) повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або праці;

4) утримуватись від спілкування зі свідками;

5) здати на зберігання (у разі наявності) до відповідних органів державної влади свій паспорт для виїзду за кордон.

Тримання під вартою підозрюваних слід здійснювати у СІЗО м. Івано-Франківська.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: