Судді перемогли "Українських отаманів"

01 квітня 00:02
Переглядів: 2368
українські отамани

Сумно для «Українських отаманів» завершився перший чвертьфінальний матч проти збірної Росії. У Москві, як багато хто і очікував, ключовим фактором було домашнє суддівство, в результаті, господарі здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Чвертьфінал розпочався для наших боксерів обнадійливо. У першому бою узбецький легіонер Хасанбой Дусматов зумів здолати досвідченого і титулованого росіянина Давида Айрапетяна. Дусматов з перших секунд бою обрушив справжню бурю ударів на суперника (який старший на 10 років) і, на думку двох суддів, виграв всі 5 раундів (50:45). Один суддя, правда, нарахував перемогу Айрапетяну (48:47), але нехай би це була головна проблема вечора.

Програвши там, де це не планувалося, росіяни завелися, принаймні, Володимир Нікітін вийшов на бій дуже зарядженим і за рахунок жорсткості, багато в чому, взяв у ринзі своє. Микола Буценко в рингу був більше схожий на любителя, а Нікітін на професіонала, а WSB - це ж проміжна ланка, якраз по дорозі з аматорів у профі. У підсумку, Нікітін здобув, може бути, трохи більше переконливу перемогу за рахунком (49:46 двічі і 48:47), ніж це було насправді, але в цілому, його перевагу було видно.

Далі були бої головних надій української команди, Дениса Берінчика та Дмитра Митрофанова. І ось тут на перший план вийшли судді. Суперники українців, Раджаб Бутаєв і Артем Чеботарьов, були вище на 10 і 11 см, відповідно. Це дозволяло їм досягати своєї мети на дистанції. Однак, перемоги приходили до них самі собою, навіть якщо раунди виглядали рівними, а частіше в них спостерігався явна перевага українців. Особливо яскраво це проявилося в бою Митрофанова, всі судді віддали перемогу з рахунком 48:47 Чоботарьову, який, в основному, в'язав і клинчував в ринзі. З таким же рахунком і за таким же сценарієм (3:1 і потім «віддача» останнього раунду) була оформлена перемога і Бутаєва.

Таким чином, ситуація стала дуже важкою для «отаманів». Підправити її міг білоруський легіонер Сергій Корнєєв у вазі до 91 кг. Але там теж підібрався габаритний суперник, Євген Тищенко (196 см). Корнєєв зробив все, що міг, з перших раундів був дуже активний у ринзі, але суддям був миліше російський велетень. 49:46 (двічі), 50:45 на користь господаря рингу.

Після 1:4 в Москві в Донецьку «отаманам» потрібно показувати щось екстраординарне. Втім, в WSB дуже багато що залежить не тільки від хлопців-боксерів, а й суддів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: