Суддівські призначення на матчі 10-го туру першої та другої ліг

26 вересня 18:24
Переглядів: 122
суддя

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб ФФУ на матчі Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів першої та другої ліг сезону 2014/2015 років

Наводимо список суддівських призначень на поєдинки 10-го туру першої ліги:

«Геліос» (Харків)  «Зірка» (Кіровоград); 27.09.14, стадіон «Геліос-Арена, Харків; арбітр матчу − Пенюшин О.О. (Одеса); асистенти − Іванов Г.Ф. (Одеська обл.), Козорезов Д.В. (Одеса), четвертий арбітр − Панчишин Д.І. (Харків), спостерігач арбітражу − Даневич М.І. (Київ)

«Гірник» (Кривий Ріг)  «Сталь» (Алчевськ); 27.09.14, стадіон «Металург», Кривій Ріг; арбітр матчу − Павлюк О.А. (Київ); асистенти − Сидорук І.І. (Сумська обл.), Кисельов В.О. (Суми), четвертий арбітр − Москаленко О.С. (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу − Курганов В.В. (Олександрія)

«Десна» (Чернігів)  «Динамо-2» (Київ) 27.09.14, стадіон ім. Гагаріна, Чернігів; арбітр матчу − Калита Р.М. (Кіровоград); асистенти − Карп'як Ю.Б. (Львів), Журибіда В.В. (Луцьк), четвертий арбітр − Драчов О.В. (Чернігів), спостерігач арбітражу − Головко В.М. (Дніпропетровськ)

«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка)  − «Тернопіль»  (Тернопіль); 28.09.14, стадіон «Нафтовик», Охтирка; арбітр матчу − Іванов Ю.В. (Донецька обл.); асистенти − Шланчак В.М. (Черкаська обл.), Шост О.О. (Луганськ), четвертий арбітр − Панчишин Д.І. (Харків), спостерігач арбітражу − Бич Г.В. (Київ)

«Суми» (Суми)  «Полтава» (Полтава); 30.09.14, стадіон «Локомотив», Полтава; арбітр матчу − Кривоносов М.О. (Київ); асистенти − Жуков О.В. (Харків) Дашко О.В. (Київська обл.), четвертий арбітр − Пєсоцький Я.С. (Суми), спостерігач арбітражу − Даниленко М.В. (Запорізька обл.)

«Нива» (Тернопіль)  «Миколаїв» (Миколаїв); 30.09.14, стадіон КП «Тернопільський міський стадіон»; арбітр матчу − Кононов Д.О. (Донецьк); асистенти − Маланчук М.Б. (Чернівецька обл.), Наскалов С.В. (Мукачеве), четвертий арбітр − Когут О.О. (Тернопіль), спостерігач арбітражу − Овчар М.М. (Івано-Франківська обл.)

«Олександрія» (Олександрія)  «Гірник-Спорт» (Комсомольськ); 01.10.14, стадіон КСК «Ніка»; арбітр матчу − Кривушкін Д.В. (Харків); асистенти − Бучинський Б.А. (Тернопіль), Трач Б.Б. (Тернопіль), четвертий арбітр − Копієвський В.В. (Кіровоград), спостерігач арбітражу − Куцев А.М. (Київ)

Список суддівських призначень на поєдинки 10-го туру другої ліги:

«Макіїввугілля» (Макїівка) – «Кристал» (Херсон); 28.09.14, стадіон «Колос», с. Чкалове; арбітр матчу − Резніков Д.М. (Дніпропетровська); асистенти − Думенко В.П. (Харків), Вашкевич Ю.В. (Чернігів), четвертий арбітр − Тельбух Л.В. (Дніпропетровськ), спостерігач арбітражу − Білорус О.В. (Черкаси)

«Шахтар-3» (Донецьк) – «Арсенал-Київщина» (Біла Церква); 28.09.14, стадіон «Машинобудівник», Карлівка; арбітр матчу − Лавриненко М.О. (Запоріжжя); асистенти − Білорус М.О. (Черкаси), Салівончик І.І. (Черкаси), четвертий арбітр − Матяш О.О. (Полтава), спостерігач арбітражу − Букреєв С.І. (Харків)

 «Черкаський Дніпро» (Черкаси) – «Скала» (Стрий); 28.09.14, стадіон КП «Центральний», Черкаси; арбітр матчу − Дєдов О.В. (Сімферополь); асистенти − Беркут О.А. (Сімферополь), Котубей П.В. (Закарпатська обл.), четвертий арбітр − Фощій Ю.В. (Черкаси), спостерігач арбітражу − Васюта М.С. (Рівне)

«Енергія» (Нова Каховка)  – «Реал Фарма» (Овідіополь); 28.09.14, стадіон «Енергія», Нова Каховка; арбітр матчу − Москаленко О.В. (Київ); асистенти − Соботюк Р.С. (Житомир), Вишневський Ю.І. (Київська обл.), четвертий арбітр − Повх Р.Ю. (Херсонська обл.), спостерігач арбітражу − Александренко В.В. (Вінниця)

«Оболонь-Бровар» (Київ) – «Кремінь» (Кременчук); 29.09.14, стадіон «Оболонь-Арена», Київ; арбітр матчу − Шандор О.А. (Львів); асистенти − Дарійчук С.В. (Чернівецька), Шевчук А.В. (Рівне), четвертий арбітр − Чижевський П.П. (Київ), спостерігач арбітражу − Каліта І.П. (Чернівці)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити