Суддівські призначення на матчі 2-го туру у першій та другій лігах

31 липня 09:33
Переглядів: 81
суддя

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб ФФУ на матчі Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів першої та другої ліг сезону 2015/16.

Список суддівських призначень на поєдинки 2-го туру першої ліги:

«Миколаїв» (Миколаїв) – «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка); 01.08.15, 18:00, Центральний міський стадіон, Миколаїв; арбітр матчу − Дєдов О.В. (Сімферополь); асистенти − Марченко Д.Г. (Чернігів), Єрмоленко Р.М. (Чернігів), четвертий арбітр − Міланич В.О. (Миколаїв), спостерігач арбітражу − Абросимов Є.О. (Одеса)

«Оболонь-Бровар» (Київ) – «Іллічівець» (Маріуполь); 01.08.15, 19:00, стадіон «Оболонь-Арена», Київ; арбітр матчу − Фощій Ю.В. (Черкаси); асистенти − Кацман О.О. (Кіровоград), Попельницький Д.А. (Кіровоград), четвертий арбітр − Скрипак С.В. (Київська обл.), спостерігач арбітражу − Скорейко Ю.М. (Чернівці)

«Гірник-Спорт» (Комсомольськ) – «Миколаїв» (Миколаїв); 01.08.15, 18:00, стадіон «Юність», Комсомольськ; арбітр матчу − Кривоносов М.О. (Київ); асистенти − Жуков О.В. (Харків), Кисельов В.О. (Суми), четвертий арбітр − Семенов А.С. (Дніпропетровськ), спостерігач арбітражу − Тіхонов М.О. (Донецьк)

«Черкаський Дніпро» (Черкаси) – «Нива» (Тернопіль); 01.08.15, 18:00, стадіон «Центральний», Черкаси; арбітр матчу − Кривушкін Д.В. (Харків), асистенти − Клименко Т.А. (Київ), Вітт О.Ф. (Київ), четвертий арбітр − Новохатній В.В. (Київ), спостерігач арбітражу − Котенко Є.Ф. (Суми)

«Суми» (Суми) – «Геліос» (Харків); 01.08.15, 18:00, стадіон «Ювілейний», Суми; арбітр матчу − Калита Р.М. (Кіровоград), асистенти − Куцев В.А. (Київ), Марчик О.В. (Київ), четвертий арбітр − Сердюк Д.О. (Полтава), спостерігач арбітражу − Денисюк В.М. (Київська обл.)

«Десна» (Чернігів) – «Динамо-2» (Київ); 01.08.15, 18:00, стадіон ім. Гагаріна, Чернігів; арбітр матчу − Іванов Ю.В. (Донецька обл.); асистенти − Бучинський Б.А. (Тернопіль), Трач Б.Б. (Тернопіль), четвертий арбітр − Драчов О.В. (Чернігів), спостерігач арбітражу − Криницький В.М. (Рівне)

«Авангард» (Краматорськ) – «Гірник» (Кривий Ріг)01.08.15, 17:30, стадіон «Авангард», Краматорськ; арбітр матчу − Козиряцький М.С. (Запоріжжя); асистенти − Наскалов С.В. (Мукачево), Козорезов Д.В. (Одеса), четвертий арбітр − Омельченко О.В. (Слов'янськ), спостерігач арбітражу − Данєвич М.І. (Київ)

«Тернопіль» (Тернопіль) – «Полтава» (Полтава); 01.08.15, 18:00, стадіон КП «Тернопільський міський стадіон»; арбітр матчу − Митровський М.М. (Ужгород); асистенти − Якимик Р.С. (Львів), Пузанський Р.А. (Львів), четвертий арбітр − Шандор О.А. (Львів), спостерігач арбітражу − Овчар М.М. (Івано- Франківська обл.)

Суддівські призначення на матчі 2-го туру другої ліги:

«Нікополь-НПГУ» (Макіївка) – «Скала» (Стрий); 01.08.15, 18:00, стадіон «Електрометалург», Нікополь; арбітр матчу − Деревінський О.О. (Київ); асистенти − Кислюк В.О. (Київська обл.), Коротін В.І. (Київ), четвертий арбітр − Почепецький П.П. (Дніпропетровськ), спостерігач арбітражу − Сидоренко О.Ф. (Сумська обл.)   

«Мир» (Горностаївка) – «Барса» (Суми); 01.08.15, 18:00, стадіон «Затис», смт. Горностаївка; арбітр матчу − Арановський В.А. (Київська обл.); асистенти − Чопілко Т.Г. (Київська обл.), Вишневський Ю.І. (Київська обл.), четвертий арбітр − Сальніков П.Д. (Херсон), спостерігач арбітражу − Шевченко В.О. (Харків)    

«Арсенал-Київщина» (Біла Церква) – «Кристал» (Херсон); 01.08.15, 18:00, стадіон «Трудові резерви», Біла Церква; арбітр матчу − Панчишин Д.І. (Харків); асистенти − Запороженко Д.І. (Запоріжжя), Рибченко І.О. (Запоріжжя), четвертий арбітр − Шатохін І.О. (Київська обл.), спостерігач арбітражу − Валенко Е.А. (Львів)

«Енергія» (Нова Каховка) – «Колос» (Ковалівка); 01.08.15, 18:00, стадіон «Енергія», Нова Каховка; арбітр матчу − Резніков Д.М. (Дніпродзержинськ); асистенти − Соботюк Р.С. (Житомир), Дорошенко В.А. (Житомир), четвертий арбітр − Жосан І.А. (Херсон), спостерігач арбітражу − Валенко А.А. (Львів)

«Арсенал-Київ» (Київ) – «Кремень» (Кременчук); 01.08.15, 18:00, стадіон «Колос», Бориспіль; арбітр матчу − Петренко Є.В. (Одеса); асистенти − Котубей П.В. (Закарпатська обл.), Дарійчук С.В. (Чернівецька обл.), четвертий арбітр − Павлюк О.А. (Київ), спостерігач арбітражу − Староста І.І. (Закарпатська обл.)

«Інгулець» (Петрово) – «Верес» (Рівне); 01.08.15, 18:00, стадіон «Інгулець», смт. Петрове; арбітр матчу − Москаленко О.В. (Київ); асистенти − Марулін С.Ю. (Херсонська обл.), Вашкевич Ю.В. (Чернігів), четвертий арбітр − Копієвський В.В. (Кіровоград), спостерігач арбітражу − Кревський О.Є. (Київська обл.)

«Буковина» (Чернівці) – «Реал Фарма» (Одеса); 02.08.15, 18:00, стадіон «Буковина», Чернівці; арбітр матчу − Сахно О.С. (Київська обл.); асистенти − Суряк Ю.Б. (Львів), Притула О.Г. (Львівська обл.), четвертий арбітр − Найко О.О. (Чернівці), спостерігач арбітражу − Циганков О.Д. (Тернопіль)

   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити