Суддівські призначення на матчі 8-го туру першої та другої ліг

12 вересня 13:45
Переглядів: 124
суддя

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб ФФУ на матчі Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів першої та другої ліг сезону 2014/2015 років

Наводимо список суддівських призначень на поєдинки 8-го туру першої ліги:

«Суми» (Суми) − «Миколаїв» (Миколаїв); 12.09.14, 17:00, стадіон «Ювілейний»; арбітр матчу − Кривушкін Д.В. (Харків); асистенти − Жуков О.В. (Харків), Левченко М.М. (Кривий Ріг), четвертий арбітр − Панчишин Д.І. (Харків), спостерігач арбітражу - Літвінов Г.Ю. (Луганськ)

 «Сталь» (Дніпродзержинськ) – «Зірка» (Кіровоград); 17.09.14, 16:00, стадіон «Металург»;арбітр матчу − Митровський М.М. (Ужгород); асистенти − Гарлач І.І. (Ужгород), Наскалов С.В. (Мукачеве), четвертий арбітр − Козиряцький М.С. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу - Абросимов Є.О. (Одеса)

«Десна» (Чернігів) – «Гірник-Спорт» (Комсомольськ); 17.09.14, 17:00, стадіон ім. Гагаріна;арбітр матчу − Кутаков А.О. (Вінниця); асистенти − Кацман О.О. (Кіровоград), Попельницький Д.А. (Кіровоград), четвертий арбітр − Драчов О.В. (Чернігів), спостерігач арбітражу - Шаленко В.В. (Харків)

«Олександрія» (Олександрія) – «Сталь» (Алчевськ); 13.09.14, 18:00, стадіон КСК «Ніка»;арбітр матчу − Пенюшин О.О. (Одеса); асистенти − Рєка О.Д. (Одеська обл.), Іванов Г.Ф. (Одеська обл.), четвертий арбітр − Фощій Ю.В. (Черкаси), спостерігач арбітражу - Зубарев О.Г. (Донецька обл.)

«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) – «Буковина» (Чернівці); 14.09.14, 17:00, стадіон «Нафтовик»; арбітр матчу − Балакін М.О. (Київська обл.); асистенти − Дашко О.В. (Київська обл.), Куцев В.А. (Київ), четвертий арбітр − Іванов Ю.В. (Донецька обл.), спостерігач арбітражу - Гордієнко О.В. (Дніпропетровськ)

«Геліос» (Харків) – «Полтава» (Полтава); 14.09.14, 17:00, стадіон «Геліос-Арена»; арбітр матчу − Пасхал І.Ю. (Херсон); асистенти − Курбанов З.А. (Херсон), Жосан І.А. (Херсон), четвертий арбітр − Ноздрачов А.М. (Харків), спостерігач арбітражу - Денисюк В.М. (Київська обл.)

«Гірник» (Кривий Ріг) – «Нива» (Тернопіль); 14.09.14, 17:00, стадіон «Металург»; арбітр матчу − Грисьо А.Я. (Львів); асистенти − Приймачук А.Г. (Рівне), Шланчак В.М. (Черкаська обл.), четвертий арбітр − Москаленко О.С. (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу - Петров Ю.М. (Запорізька обл.)

«Тернопіль» (Тернопіль) – «Динамо-2» (Київ); 14.09.14, 17:00, стадіон КП «Тернопільський міський стадіон»; арбітр матчу − Кононов Д.О. (Донецьк); асистенти − Козорезов Д.В. (Одеса), Кисельов В.О. (Суми), четвертий арбітр − Яблонський А.Е. (Тернопіль), спостерігач арбітражу - Лемех Я.Л. (Львів).

Список суддівських призначень на поєдинки 8-го туру другої ліги:

«Арсенал-Київщина» (Біла Церква) – «Кристал» (Херсон); 12.09.14, 17:00, стадіон «Трудові резерви»; арбітр матчу − Москаленко О.В. (Київ); асистенти − Салівончик І.І. (Черкаси), Білорус М.О. (Черкаси), четвертий арбітр − Яковлев Є.Ю. (Київ), спостерігач арбітражу - Староста І.І. (Закарпатська обл.)

«Реал Фарма» (Овідіополь) – «Оболонь-Бровар» (Київ); 13.09.14, 17:00, стадіон «Дністер» ім. В. І . Дукова; арбітр матчу − Шандор О.А. (Львів); асистенти − Дебенко І.Б. (Івано-Франківськ), Синишин Ю.Т. (Івано-Франківськ), четвертий арбітр − Лісаковський А.А. (Одеса), спостерігач арбітражу - Кревський О.Є. (Київська обл.)

«Скала» (Стрий) – «Шахтар-3» (Донецьк); 13.09.14, 17:00, стадіон «Сокіл»; арбітр матчу − Копієвський В.В. (Кіровоград); асистенти − Дарійчук С.В. (Чернівецька обл.), Ющишин А.Г. (Тернопіль), четвертий арбітр − Кальонов О.О. (Львів), спостерігач арбітражу - Каліта І.П. (Чернівці)

«Кремінь» (Кременчук) – «Макіїввугілля» (Макїівка); 13.09.14, 17:00, стадіон «Кремінь»;арбітр матчу − Семенов А.С. (Дніпропетровськ); асистенти − Вишневський Ю.І. (Київська обл.), Чопілко Т.Г. (Київська обл.), четвертий арбітр − Звягінцев А.В. (Кременчук), спостерігач арбітражу - Букреєв С.І. (Харків)

«Енергія» (Нова Каховка) – «Черкаський Дніпро» (Черкаси); 13.09.14, 16:30, стадіон «Енергія»; арбітр матчу − Пєсоцький Я.С. (Суми); асистенти − Дорошенко В.А. (Житомир), Соботюк Р.С. (Житомир), четвертий арбітр − Повх Р.Ю. (Херсонська обл.), спостерігач арбітражу - Шамич О.М. (Київ)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити