Суддівські призначення на матчі 9-го туру першої та другої ліг

18 вересня 12:25
Переглядів: 117
суддя

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб ФФУ на матчі Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів першої та другої ліг сезону 2014/2015 років.

Наводимо список суддівських призначень на поєдинки 9-го туру першої ліги і перенесеного матчу 2-го туру:

«Миколаїв» (Миколаїв) − «Гірник» (Кривий Ріг); 20.09.14, 16:00, Центральний міський стадіон; арбітр матчу − Жуков Д.В. (Донецьк); асистенти − Целовальник О.М. (Донецьк), Толмачов С.І. (Маріуполь), четвертий арбітр − Кузьмін А.В. (Миколаїв), спостерігач арбітражу - Жосан А.М. (Херсон)

 «Полтава» (Полтава) – «Олександрія» (Олександрія); 20.09.14, 16:00, стадіон «Локомотив»; арбітр матчу − Міланич В.О. (Миколаїв); асистенти − Приймачук А.Г. (Рівне), Луцький В.В. (Івано-Франківська обл.), четвертий арбітр − Іванов Ю.В. (Донецька обл.), спостерігач арбітражу - Цимбал С.Ю. (Суми)

«Гірник-Спорт» (Комсомольськ) – «Геліос» (Харків); 20.09.14, 16:00, стадіон «Юність»; арбітр матчу − Балакін М.О. (Київська обл.); асистенти − Марчик О.В. (Київ), Сухомлинов В.В. (Київ), четвертий арбітр − Семенов А.С. (Дніпропетровськ), спостерігач арбітражу - Брюхов П.А. (Донецьк)

«Зірка» (Кіровоград) – «Десна» (Чернігів); 20.09.14, 17:00, стадіон «Зірка»; арбітр матчу − Шурман Д.Л. (Київська обл.); асистенти − Найко О.О. (Чернівці), Маланчук М.Б. (Чернівецька обл.), четвертий арбітр − Калита Р.М. (Кіровоград), спостерігач арбітражу - Нестеренко В.А. (Донецьк)

«Буковина» (Чернівці) – «Тернопіль» (Тернопіль); 20.09.14, 17:00, стадіон КСОП «Буковина»; арбітр матчу − Фощій Ю.В. (Черкаси); асистенти − Гарлач І.І. (Ужгород),  Шост О.О. (Луганськ), четвертий арбітр − Нізола А.В. (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу - Попович В.М. (Закарпатська обл.)

 «Динамо-2» (Київ) – «Сталь» (Дніпродзержинськ); 20.09.14, 15:00, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського; арбітр матчу − Козиряцький М.С. (Запоріжжя); асистенти − Оганєсян Д.К. (Луганськ), Ісаєв А.Ю. (Запоріжжя), четвертий арбітр − Москаленко О.В. (Київ), спостерігач арбітражу - Чорний О.В. (Донецьк)

«Нива» (Тернопіль) – «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка); 21.09.14, стадіон КП «Тернопільський міський стадіон»; арбітр матчу − Новохатній В.В. (Київ); асистенти − Вітт О.Ф. (Київ), Клименко Т.А. (Київ), четвертий арбітр − Когут О.О. (Тернопіль), спостерігач арбітражу - Гамаль Р.Л. (Чернівці)

«Сталь» (Алчевськ) – «Суми» (Суми); 21.09.14, 16:30, стадіон «Сталь»; арбітр матчу − Чижевський П.П. (Київ); асистенти − Курцеба Е.М. (Одеса), Топіха В.В. (Київ), четвертий арбітр − Ноздрачов А.М. (Харків), спостерігач арбітражу - Возняк С.І. (Миколаїв)

«Буковина» (Чернівці) – «Миколаїв» (Миколаїв); 25.09.14, , стадіон КСОП «Буковина»; арбітр матчу − Драчов О.В. (Чернігів); асистенти − Єрмоленко Р.М. (Чернігів), Марченко Д.Г. (Чернігів), четвертий арбітр − Яблонський А.Е. (Тернопіль), спостерігач арбітражу - Сидор М.В. (Львів).

Список суддівських призначень на поєдинки 9-го туру другої ліги:

«Кристал» (Херсон) – «Енергія» (Нова Каховка); 20.09.14, 17:00, стадіон ХМСК «Кристал»; арбітр матчу − Деревінський О.О. (Київ); асистенти − Нижник В.О. (Вінниця), Кислюк В.О. (Київська обл.), четвертий арбітр − Мамчур В.В. (Миколаїв), спостерігач арбітражу - Олейнік А.О. (Сімферополь)

«Макіїввугілля» (Макїівка) – «Арсенал-Київщина» (Біла Церква); 20.09.14, 15:00, стадіон СБ «Колос» м. Нікополь; арбітр матчу − Кальонов О.О. (Львів); асистенти − Літвінов Г.Г. (Луганськ), Український В.П. (Луганськ), четвертий арбітр − Резніков Д.М. (Дніпропетровська обл.), спостерігач арбітражу - Звягінцев В.О. (Одеса)

«Шахтар-3» (Донецьк) – «Кремінь» (Кременчук); 20.09.14, 16:00, стадіон «Машинобудівник», м. Карлівка; арбітр матчу − Панчишин Д.І. (Харків); асистенти − Беркут О.А. (Сімферополь), Дорошенко В.А. (Житомир), четвертий арбітр − Матяш О.О. (Полтава), спостерігач арбітражу - Білорус О.В. (Черкаси)

«Черкаський Дніпро» (Черкаси) – «Реал Фарма» (Овідіополь); 20.09.14, 17:00, стадіон КП «Центральний»; арбітр матчу − Омельченко О.В. (Донецька обл.); асистенти − Петров А.О. (Хмельницька обл.), Сердюк Д.О. (Полтава), четвертий арбітр − Цибулько Є.А. (Черкаська обл.), спостерігач арбітражу - Валенко Е.А. (Львів)

«Оболонь-Бровар» (Київ) – «Скала» (Стрий); 22.09.14, 17:30, стадіон «Оболонь-Арена»; арбітр матчу − Семенов А.С. (Дніпропетровськ); асистенти − Почепецький П.П. (Дніпропетровськ), Романов Д.М. (Дніпропетровськ), четвертий арбітр − Зора К.П. (Київ), спостерігач арбітражу - Журба О.І. (Донецьк)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити