Суддівський аналіз матчу 4-го туру УПЛ "Карпати" - "Сталь" від Мирослава Ступара

07 серпня 15:15
Переглядів: 313
ступар

Не зовсім вдалим виявився дебют молодого арбітра Віктора Копієвського на елітному рівні українського футболу. Все йшло добре до моменту, коли суддя призначив одинадцятиметровий через падіння у штрафному майданчику "Сталі" Романа Дебелка. Деталі – від експерта, екс-арбітра ФІФА Мирослава Ступара.

- 27-річний арбітр-дебютант провів би матч нормально, якби до кінця розумів боротьбу між футболістами, передбачену Правилами. На сьомій хвилині Копієвський справедливо призначив одинадцятиметровий удар за фол Підківки проти Мисика. В цьому епізоді недалеко було й до червоної. Але Підківку вберегло те, що він все ж намагався зіграти в м'яч. Була боротьба, тому в такій ситуації достатньо жовтої карточки.

Жовта карточка Чачуа на 62-й хвилині мала місце через те, що Амбросій намагався спровокувати арбітра на призначення одинадцятиметрового. Відбувся мінімальний контакт, після чого Чачуа домалював падіння. Тому справедливо отримав попередження. Вилучення Голодюка також не викликає сумнівів. Олег грубо сфолив на 57-й хвилині, а потім грубо зіграв на хвилині 73-й. Це дві жовтих – і вилучення, - відзначив експерт.

Визначальним для арбітра був момент на 88-й хвилині при рахунку 2:1 на користь "Карпат". Дебелко пішов у боротьбу за м'яч з Гором Малакяном і вирішив, що суперник засильно штовхнув його плечем. Дебелко завалився на газон, а Копієвський вказав на позначку. Даремно, адже була боротьба плече в плече, яка не є порушенням правил. Арбітр повинен відчувати цю боротьбу.

Тобто, якщо попередніх два дебютанти впоралися зі своєю роботою на належному рівні, то Копієвський припустився помилки, яка вплинула на результат матчу, – резюмував Мирослав Іванович.

Відзначимо, що матч між "Карпатами" та "Сталлю" завершився з рахунком 3:1 на користь львів'ян.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: