Суперкубок Тернопільщини з футболу завоював "Дністер"

09 липня 17:17
Переглядів: 375
поле

7 липня 2014 року в Теребовлі відбулася гра за Суперкубок Тернопільської області з футболу ім. Івана Вишневського, повідомили в обласній федерації футболу.

Основний час безкомпромісного та напруженого матчу між минулорічним чемпіоном та володарем кубка області ФСК Чортків та срібним призером і фіналістом розіграшу кубка "Дністер" Заліщики закінчився нульовою нічиєю.

За Регламентом змагань переможець визначався в серії 11-ти метрових ударів. У "футбольній лотереї" доля посміхнулася футболістам із Заліщик — 3:1.Фіналіст розіграшу Кубка та гравці команди нагородженні грамотами ТОФФ, а капітан команди Дністер Роман Буртник отримав з рук Голови Тернопільської обласної Федерації футболу,віце-президента ФФУ Володимира Мариновського кубок та перехідний кубок, як володар Суперкубка Тернопільської області з футболу ім.Івана Вишневського 2014 року.

Від Теребовлянської районної Федерації футболу пам'ятними призами були нагороджені кращі гравці команд — в команді Дністер Шацький Олександр, а у ФСК Чортків Іваськів Віталій.

Разом з Головою ТОФФ команди нагороджували виконавчий директор ТОФФ Мамус О.Д. та Голова Теребовлянської РФФ Королюк Я.І. Тернопільська обласна Федерація футболу виносить подяку Теребовлянській РФФ, президенту ФК Нива Теребовля Никерую С.С. та начальнику команди Мудрику І.М. за допомогу в організації проведення футбольного свята в Теребовлі

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: