Суперкубок України 2017, швидше за все, не відбудеться

12 серпня 07:33
Переглядів: 607
Енергія - Локомотив

За нашою інформацією, Суперкубок України в цьому році буде скасований через відсутність суперника для чемпіона України.

Перспективи проведення Суперкубка України 2017 стали дуже туманними з розпадом Локомотива, який в ролі володаря Кубка України повинен був протистояти Продексіму (чемпіон країни). В результаті виявилося, що Локомотив, хоч і залишається жити, навряд чи зможе зіграти в Суперкубку, а заміну залізничникам знайти не вдається.

За нашою інформацією, замість Локомотива зіграти в Суперкубку було запропоновано ХІТу (фіналіст Кубка), проте кияни відмовилися - відразу кілька гравців ХІТа під час проведення Суперкубка буде задіяно в Євролізі з пляжного футболу.

У підсумку в АФУ фактично прийшли до рішення не проводити Суперкубок 2017. Але остаточний вердикт з цього питання ще не винесено, хоча шансів на проведення цього матчу фактично не залишилося.

Суперкубок України в футзалі проводиться з 2005 року, але двічі - в 2010-му і 2012-му - не проводився. У 2010-му львівський Тайм оформив «золотий дубль». А в 2012-му одночасно чемпіонат і Кубок України виграла Енергія, але матч за участю фіналіста Кубка (Локомотивом) організувати не вийшло.

Найбільше Суперкубок України вигравав Локомотив - 4 рази, забираючи трофей останні 4 сезони поспіль. Крім харків'ян в різний час Суперкубком володіли донецький Шахтар, Єнакієвець, Тайм і Ураган.

Суперкубок України повинен був відкрити сезон-2017/18 9 вересня. Сам же чемпіонат України стартує 16 вересня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: