Суперліга: Галичанка зрівнялась з "Карпатами" та "Дніпрянкою"

02 жовтня 12:30
Переглядів: 123
Галичанка
Повторний  матч між «Галичанкою» та «Спартаком» у 2-м турі Суперліги також завершився розгромною перемогою львів’янок. Не сумніваючись у перевазі своєї команди, Тетяна Штефан знову дала перепочинок лідерам. Сьогодні окрім Наталії Туркало, Мар’яни Маркевич та Анастасії Дорожівської також не грала Наталія Савчин. Аби додати мотивації команді, тренер «Галичанки» висунула своїм гандболісткам особливі умови, про що розповіла журналісту Наталії Васьо. 
 
Тетяна Штефан, головний тренер «Галичанки»: «Передусім у цих матчах ми відпрацьовували захист. Поставила команді завдання пропустити не більше 15 м’ячів. Пропустили більше, але не набагато. Тож у понеділок на тренуванні їм доведеться добре побігати (сміється). Розберемо помилки та попрацюємо над їх виправленням. Я хотіла подивитись, як покаже себе молодь, наскільки відповідально поставиться до своїх завдань на майданчику. Я задоволена. Добре зіграли центральна Тетяна Поляк, лінійна Ольга Василяка, півсередні Олександра Жолобович та Наталія Стрюкова». 
 
В турнірній таблиці «Галичанка» зрівнялась з іншими лідерами – «Карпатами» та «Дніпрянкою». Всі мають стовідсоткові показники – по 8 очок після чотирьох ігор. У «Спартака», «Реалу» та «Економуніверу» поки очок немає. 
 
«Галичанка» (Львів) – «Спартак» (Київ) 35:18 (23:6)
Львів. 1 жовтня. Зала ЛНУ. Судді: Валерія Вароді / Даніела Бурин (Ужгород). Делегат ФГУ Володимир Черкасов (Рівне) 
«Галичанка»: Гілязетдінова, Гладун; Жолобович 4, Косик 6, Воловник 4, Баранович 2, Парандій 5, Коновалова 1, Дорожівська, Смолінг 1, Сабова 1, Стрюкова 6, Сідлецька 1, Поляк 2, Василяка 1, Давидянц 1.
Головний тренер - Тетяна Штефан. 
«Спартак»: Михайленко, Кемінь, Малькович 2, Білошицька 1, Слободян 1, Єрохова 1, Бреус 3, Височина, Рибкіна 7, Щипанська 2, Воскобойник 1, Кусмізарова, Сисоєва  Дмітрієва, Майборода. 
Головний тренер - Майя Карбунар.
Семиметрові 1/1 – 2/2
Штрафний час: 4 - 2
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: