Суперліга волейболу. Восьмий тур. І "кажани" переможно помахали крилами…

30 грудня 16:00
Переглядів: 132
Кажани

Останнє слово у волейбольному 2016 році залишилося за чинним одноосібним лідером національної першості.

ВК ВІННИЦЯ – БАРКОМ-КАЖАНИ – 1:3, 1:3

ВК «Вінниця» - «Барком-Кажани» - 1:3 (19:25, 25:21, 16:25, 18:25)

ВК «Вінниця»: Хомин, Скороход, Клепко, Горбенко, Передрій (к), Руденко; Патратій (л), Наложний, Головень, Лизанець, Краєвський (л). Тренер – Олександр Бондаренко.

«Барком-Кажани»: Семенюк, Діденко (к), Кисилюк, Гладенко, Тевкун, Капаєв; Брова (л), Бігун, Бокшан (л). Тренер – Угіс Крастіньш.

Тривалість матчу: 81 хв. (21+24+20+23).

Судді: Паєвський (Харків), Осадчий (Чернігів).

Кращі гравці (за версією ФВУ): Горбенко – Капаєв.

28 грудня Вінниця. СК Педуніверситету. 170 глядачів.

ВК «Вінниця» - «Барком-Кажани» - 1:3 (23:25, 22:25, 25:14, 14:25)

ВК «Вінниця»: Руденко, Хомин, Скороход (к), Клепко, Горбенко, Наложний; Патратій (л), Головень, Лизанець, Краєвський (л). Тренер – Олександр Бондаренко.

«Барком-Кажани»: Діденко (к), Кисилюк, Грюк, Тевкун, Капаєв, Семенюк; Брова (л), Гладенко, Бібер, Бокшан (л). Тренер – Угіс Крастіньш.

Тривалість матчу: 84 хв. (24+23+19+18).

Судді: Осадчий (Чернігів), Паєвський (Харків).

Кращі гравці (за версією ФВУ): Скороход – Діденко.

29 грудня Вінниця. СК Педуніверситету. 125 глядачів.

Останні матчі року, що добігає свого кінця, зайвий раз довели невипадковість розстановки сил у національній першості, що склалася на даний момент. Образно кажучи, назвати її можна таким чином – «Барком-Кажани» та всі інші. Адже й справді осінньо-зимовий відрізок поточного чемпіонату промайнув за безумовного лідерства львівської команди, яка двічі впевнено здолала навіть чинного, поки ще, чемпіона країни – «Локомотив».

У Вінниці, щоправда, усвідомлення власної переваги та передноворічний настрій могли позначитися на грі підопічних Угіса Крастіньша настільки негативно, що місцеві волейболісти отримали б шанс стати першими, хто відібрав би у львів’ян повноцінні три очки. Та не позначилися. В обох поєдинках гості дозволяли собі брати на перепочинок тільки по одній партії, які на загальному очковому доробку відповідно до підсумкового рахунку ніяк не відображаються. Тобто, вінничани отримували привід для локальної радості тільки для того, щоби невдовзі знову відчути на собі всю безжальність потужних ударів Володимира Тевкуна та компанії. Вони ж були саме такими, оскільки вже на початку вдалих сетів «Барком-Кажани» тікав у суттєвий відрив, який потім упевнено утримував до кінця. У партіях же, які в обох матчах стали вирішальними, рахунок відображає реальну перевагу львів’ян особливо красномовно. Тут, так би мовити, вже ніякі рідні стіни допомогти не спроможні.

Отже, у 2016 році «кажани» востаннє переможно помахали крилами, відправляючись на святкову перерву в статусі не тільки закономірного лідера чемпіонату, але й основного його фаворита. Звичайно, аж ніяк не змирилися із цим ні «Локомотив», ні навіть «Новатор», але якщо об’єктивно оцінити потужність арсеналів кожної команди, то у «Баркома-Кажани» він значно міцніший за всіх інших. У той же час, діючий чемпіон та амбіційний колектив із Хмельницького навряд чи дозволять комусь потіснити себе з інших призових місць, причому не факт, що срібне апріорі заброньоване за «залізничниками», хоча ті й мають 11 очок гандикапу. Всім же іншим, схоже, вготована роль задовольнятися лише локальними успіхами, хоча «Фавориту» слабенько світить навіть це.

Та хоч як там було, а все вищенаведене - лише розсудливе припущення, і ніяк не категоричний висновок. Можна не сумніватися, що насправді продовження чемпіонату у 2017 році стане досить цікавим та інтригуючим, бо інакше у волейболі просто не буває!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: